Лекція для вчителів української мови та літератури області

21 лютого 2019 р. згідно з угодою про співпрацю між Інститутом філології та Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (директор – професор В.Шуляр) для вчителів української мови та літератури області доцентом Л.Островською була прочитана лекція «Складні випадки аналізу простого речення».

Нагадаємо, що зустрічі проводяться кафедрою української філології, теорії та історії літератури ЧНУ ім. Петра Могили щомісячно.

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …