Лекція для вчителів української мови та літератури області

21 лютого 2019 р. згідно з угодою про співпрацю між Інститутом філології та Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (директор – професор В.Шуляр) для вчителів української мови та літератури області доцентом Л.Островською була прочитана лекція «Складні випадки аналізу простого речення».

Нагадаємо, що зустрічі проводяться кафедрою української філології, теорії та історії літератури ЧНУ ім. Петра Могили щомісячно.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …