Лекція для вчителів української мови та літератури області

21 лютого 2019 р. згідно з угодою про співпрацю між Інститутом філології та Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (директор – професор В.Шуляр) для вчителів української мови та літератури області доцентом Л.Островською була прочитана лекція «Складні випадки аналізу простого речення».

Нагадаємо, що зустрічі проводяться кафедрою української філології, теорії та історії літератури ЧНУ ім. Петра Могили щомісячно.

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.