Лекція для студентів юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили від регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Миколаївській області

10 березня для студентів 4 курсу юридичного факультету провела лекцію Юлія Левкович, яка є регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Миколаївській області.

Темою лекції стала: «Роль Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо запобігання та протидії дискримінації»

Під час заходу обговорювалися міжнародні документи, які містять норми щодо заборони дискримінації, захисту прав людини і її основоположних свобод, також Закони України та справи ЄСПЛ, які торкаються цих питань.⠀

За час лекції студенти: визначили види дискримінації, її класифікацію; розглянули Проєкти Законів; проаналізували законодавство України, а також щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Такі зустрічі – це неймовірний досвід для студентів юридичного факультету, адже спілкування з практиками завжди даватиме свої плоди!