Лекція для студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили від ІТ компанії Brightech

4 лютого 2020 представники ІТ компанії Brightech провели лекцію для студентів 3-го курсу факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили.

Brightech – україно-американська IT-компанія, що надає широкий спектр програмних продуктів і послуг. Йдучи в ногу з сучасними технологіями, Brightech пропонує інноваційні і прогресивні рішення для будь-якого бізнесу.

Максим Сафонов висвітив тему DevOps: технології, інструменти, роль DevOps у проєкті. Адже сьогодні позиція DevOps engineer є важливою складовою успішної команди розробників та поєднує в собі декілька професій, а саме:

• системного адміністратора;
  • розробника;
  • тестувальника;
  • менеджера.

Арт-директор студії Brightech Микола Баранов розповів про технології, що необхідно знати 3D дизайнеру, особливостях роботи та навичках.

Студентам було дуже цікаво поспілкуватися з провідними спеціалістами міжнародної компанії. Подібні зустрічі мотивують студентів до отримання нових знань та навичок.