Лекція для студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили від ІТ компанії Brightech


4 лютого 2020 представники ІТ компанії Brightech провели лекцію для студентів 3-го курсу факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили.

Brightech – україно-американська IT-компанія, що надає широкий спектр програмних продуктів і послуг. Йдучи в ногу з сучасними технологіями, Brightech пропонує інноваційні і прогресивні рішення для будь-якого бізнесу.

Максим Сафонов висвітив тему DevOps: технології, інструменти, роль DevOps у проєкті. Адже сьогодні позиція DevOps engineer є важливою складовою успішної команди розробників та поєднує в собі декілька професій, а саме:

  • системного адміністратора;
  • розробника;
  • тестувальника;
  • менеджера.

Арт-директор студії Brightech Микола Баранов розповів про технології, що необхідно знати 3D дизайнеру, особливостях роботи та навичках.

Студентам було дуже цікаво поспілкуватися з провідними спеціалістами міжнародної компанії. Подібні зустрічі мотивують студентів до отримання нових знань та навичок.

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут