Лекція для студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили від ІТ компанії Brightech


4 лютого 2020 представники ІТ компанії Brightech провели лекцію для студентів 3-го курсу факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили.

Brightech – україно-американська IT-компанія, що надає широкий спектр програмних продуктів і послуг. Йдучи в ногу з сучасними технологіями, Brightech пропонує інноваційні і прогресивні рішення для будь-якого бізнесу.

Максим Сафонов висвітив тему DevOps: технології, інструменти, роль DevOps у проєкті. Адже сьогодні позиція DevOps engineer є важливою складовою успішної команди розробників та поєднує в собі декілька професій, а саме:

  • системного адміністратора;
  • розробника;
  • тестувальника;
  • менеджера.

Арт-директор студії Brightech Микола Баранов розповів про технології, що необхідно знати 3D дизайнеру, особливостях роботи та навичках.

Студентам було дуже цікаво поспілкуватися з провідними спеціалістами міжнародної компанії. Подібні зустрічі мотивують студентів до отримання нових знань та навичок.

 

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …