Лекція для студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили від ІТ компанії Brightech

4 лютого 2020 представники ІТ компанії Brightech провели лекцію для студентів 3-го курсу факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили.

Brightech – україно-американська IT-компанія, що надає широкий спектр програмних продуктів і послуг. Йдучи в ногу з сучасними технологіями, Brightech пропонує інноваційні і прогресивні рішення для будь-якого бізнесу.

Максим Сафонов висвітив тему DevOps: технології, інструменти, роль DevOps у проєкті. Адже сьогодні позиція DevOps engineer є важливою складовою успішної команди розробників та поєднує в собі декілька професій, а саме:

• системного адміністратора;
  • розробника;
  • тестувальника;
  • менеджера.

Арт-директор студії Brightech Микола Баранов розповів про технології, що необхідно знати 3D дизайнеру, особливостях роботи та навичках.

Студентам було дуже цікаво поспілкуватися з провідними спеціалістами міжнародної компанії. Подібні зустрічі мотивують студентів до отримання нових знань та навичок.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).