Лекція для іноземних студентів Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

10 грудня в ЧНУ імені Петра Могили пройшла організаційна лекція для іноземних студентів Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили.

Мохан Сундар, посередник з набору іноземних студентів на навчання, за сприяння заступника директора з роботи з іноземними студентами, Яремчук Ольги Миколаївни, організував пояснювальну лекцію щодо іспиту Медичної Ради Індії (MCI), який іноземні студенти-медики повинні складати в Індії після отримання освіти в Україні задля підтвердження своєї кваліфікації. На лекції були присутні студенти-іноземці декількох груп Медичного інституту. Спікери пояснили студентам основні правила та умови складання іспиту.

Медична рада Індії (MCI) є статутним органом, відповідальним за встановлення та підтримання високих стандартів медичної освіти та визнання медичної кваліфікації в Індії. Рада реєструє лікарів для практики в Індії з метою захисту та підтримки здоров’я й безпеки громадськості шляхом забезпечення належних стандартів у практиці медицини.