Лекція для іноземних студентів Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

10 грудня в ЧНУ імені Петра Могили пройшла організаційна лекція для іноземних студентів Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили.

Мохан Сундар, посередник з набору іноземних студентів на навчання, за сприяння заступника директора з роботи з іноземними студентами, Яремчук Ольги Миколаївни, організував пояснювальну лекцію щодо іспиту Медичної Ради Індії (MCI), який іноземні студенти-медики повинні складати в Індії після отримання освіти в Україні задля підтвердження своєї кваліфікації. На лекції були присутні студенти-іноземці декількох груп Медичного інституту. Спікери пояснили студентам основні правила та умови складання іспиту.

Медична рада Індії (MCI) є статутним органом, відповідальним за встановлення та підтримання високих стандартів медичної освіти та визнання медичної кваліфікації в Індії. Рада реєструє лікарів для практики в Індії з метою захисту та підтримки здоров’я й безпеки громадськості шляхом забезпечення належних стандартів у практиці медицини.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.