Лекція для іноземних студентів Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

10 грудня в ЧНУ імені Петра Могили пройшла організаційна лекція для іноземних студентів Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили.

Мохан Сундар, посередник з набору іноземних студентів на навчання, за сприяння заступника директора з роботи з іноземними студентами, Яремчук Ольги Миколаївни, організував пояснювальну лекцію щодо іспиту Медичної Ради Індії (MCI), який іноземні студенти-медики повинні складати в Індії після отримання освіти в Україні задля підтвердження своєї кваліфікації. На лекції були присутні студенти-іноземці декількох груп Медичного інституту. Спікери пояснили студентам основні правила та умови складання іспиту.

Медична рада Індії (MCI) є статутним органом, відповідальним за встановлення та підтримання високих стандартів медичної освіти та визнання медичної кваліфікації в Індії. Рада реєструє лікарів для практики в Індії з метою захисту та підтримки здоров’я й безпеки громадськості шляхом забезпечення належних стандартів у практиці медицини.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).