Лекція для іноземних студентів Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

10 грудня в ЧНУ імені Петра Могили пройшла організаційна лекція для іноземних студентів Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили.

Мохан Сундар, посередник з набору іноземних студентів на навчання, за сприяння заступника директора з роботи з іноземними студентами, Яремчук Ольги Миколаївни, організував пояснювальну лекцію щодо іспиту Медичної Ради Індії (MCI), який іноземні студенти-медики повинні складати в Індії після отримання освіти в Україні задля підтвердження своєї кваліфікації. На лекції були присутні студенти-іноземці декількох груп Медичного інституту. Спікери пояснили студентам основні правила та умови складання іспиту.

Медична рада Індії (MCI) є статутним органом, відповідальним за встановлення та підтримання високих стандартів медичної освіти та визнання медичної кваліфікації в Індії. Рада реєструє лікарів для практики в Індії з метою захисту та підтримки здоров’я й безпеки громадськості шляхом забезпечення належних стандартів у практиці медицини.

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.