Квітневі досягнення студентів і викладачів Медичного інституту

23 – 26 квітня 2018 року проходила олімпіада  у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Кафедрою якості, стандартизації і техногенно-екологічної безпеки (ЯСТЕБ) було підготовлено двох студентів (Сергія Фоміна та Генриха Іманова, гр. 406.) до участі у II турі Всеукраїнської олімпіади з БЖД, які привезли грамоти за активну участь у олімпіаді.

Також, 25 квітня проходила олімпіада з Цивільного захисту у Навчально-науковому інституті Цивільного захисту, в м. Київ, в якій взяла участь Аліна Сірук (525 гр.) – вихованка кафедри ЯСТЕБ – та отримала грамоту за активну участь.

Вітаємо! Бажаємо наснаги та подальших перемог!

Вітаємо ст. викладача кафедри ЯСТЕБ Анну Алексєєву з перемогою в обласному конкурсі молодих науковців у номінації «Природничі науки»!
Пишаємося та зичимо творчого натхнення!