Квітневі досягнення студентів і викладачів Медичного інституту

23 – 26 квітня 2018 року проходила олімпіада  у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Кафедрою якості, стандартизації і техногенно-екологічної безпеки (ЯСТЕБ) було підготовлено двох студентів (Сергія Фоміна та Генриха Іманова, гр. 406.) до участі у II турі Всеукраїнської олімпіади з БЖД, які привезли грамоти за активну участь у олімпіаді.

Також, 25 квітня проходила олімпіада з Цивільного захисту у Навчально-науковому інституті Цивільного захисту, в м. Київ, в якій взяла участь Аліна Сірук (525 гр.) – вихованка кафедри ЯСТЕБ – та отримала грамоту за активну участь.

Вітаємо! Бажаємо наснаги та подальших перемог!

Вітаємо ст. викладача кафедри ЯСТЕБ Анну Алексєєву з перемогою в обласному конкурсі молодих науковців у номінації «Природничі науки»!
Пишаємося та зичимо творчого натхнення!

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”