Квест «Казково магічна економіка-2»: у Могилянці пройшов захід для учнів 9-11 класів за мотивами творів про Гаррі Поттера

У п’ятницю, 8 листопада, у ЧНУ ім. Петра Могили відбувся квест «Казково магічна економіка-2».

Захід організовано для учнів 9-11 класів шкіл міста Миколаєва  факультетом економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили, зокрема в.о. декана факультету економічних наук Оленою Філімоновою, заступником декана Наталією Руденко, доцентом кафедри економіки і підприємництва Віктором Погромським та студентами факультету 1-4 курсів, які виступили у ролі «економічних магів». Також висловлюємо подяку за допомогу в організації заходу громадському активісту Євгену Королькову.

«Казково магічна економіка-2» – це цикл квестів, які факультет економічних наук проводить для старшокласників протягом листопада. Наступні квести пройдуть 19, 22 та 29 листопада 2019 року о 14:00. Зареєструватися на них можна за посиланням.

Виконуючи завдання квесту за мотивами творів про Гаррі Поттера, школярі мали змогу ознайомитися з економічною діяльністю, виробництвом, рекламою і просуванням, продажами, фінансуванням, калькуляцією та урахуванням діяльності. Таким чином вони не тільки підвищують свою економічну і фінансову грамотність, а й знайомляться зі спеціальностями факультету.

У заході взяли участь 103 учні 9-11 класів з шкіл  №11, №12, №14, №26, №31, №46, №56 Миколаєва. Квест складався з , розташованих у різних куточках університету тематичних локацій, серед яких: «Клас зілляваріння», «Солодке королівство», «Косий провулок», «Дзеркало бажань», «Велика зала Хогвартсу», «Банк», «Заборонений ліс» та ін. На кожній з локацій учні отримували завдання, за правильне виконання яких отримували монети. Також під час квесту кожна команда мала своє додаткове завдання.

Реєстрація на квест закривається за 2 дні до дати проведення або при досягненні кількості зареєстрованих учасників 50 осіб.

Факультет економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили відкриває завісу економічної магії.