Квест «Казково магічна економіка-2»: у Могилянці пройшов захід для учнів 9-11 класів за мотивами творів про Гаррі Поттера


У п’ятницю, 8 листопада, у ЧНУ ім. Петра Могили відбувся квест «Казково магічна економіка-2».

 

Захід організовано для учнів 9-11 класів шкіл міста Миколаєва  факультетом економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили, зокрема в.о. декана факультету економічних наук Оленою Філімоновою, заступником декана Наталією Руденко, доцентом кафедри економіки і підприємництва Віктором Погромським та студентами факультету 1-4 курсів, які виступили у ролі «економічних магів». Також висловлюємо подяку за допомогу в організації заходу громадському активісту Євгену Королькову.

 

«Казково магічна економіка-2» – це цикл квестів, які факультет економічних наук проводить для старшокласників протягом листопада. Наступні квести пройдуть 19, 22 та 29 листопада 2019 року о 14:00. Зареєструватися на них можна за посиланням.

 

Виконуючи завдання квесту за мотивами творів про Гаррі Поттера, школярі мали змогу ознайомитися з економічною діяльністю, виробництвом, рекламою і просуванням, продажами, фінансуванням, калькуляцією та урахуванням діяльності. Таким чином вони не тільки підвищують свою економічну і фінансову грамотність, а й знайомляться зі спеціальностями факультету.

 

У заході взяли участь 103 учні 9-11 класів з шкіл  №11, №12, №14, №26, №31, №46, №56 Миколаєва. Квест складався з , розташованих у різних куточках університету тематичних локацій, серед яких: «Клас зілляваріння», «Солодке королівство», «Косий провулок», «Дзеркало бажань», «Велика зала Хогвартсу», «Банк», «Заборонений ліс» та ін. На кожній з локацій учні отримували завдання, за правильне виконання яких отримували монети. Також під час квесту кожна команда мала своє додаткове завдання.

 

Реєстрація на квест закривається за 2 дні до дати проведення або при досягненні кількості зареєстрованих учасників 50 осіб.

Факультет економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили відкриває завісу економічної магії.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …