Квест-ігри на економічну тематику в Могилянці

Економіка – цікава наука!

Економіка – це не суха наука, яка відірвана від нашого життя, не лише цифри, графіки та дивні слова. Як каже економіст із Кембриджу Ха-Джун Чанг: «Економіка стосується життя, Всесвіту та усього іншого». Вона надто важлива частина нашого життя, тому не можна віддавати її лише професійним спеціалістам і не цікавитись самостійно.

Викладачі факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили намагаються всіляко поширити інтерес до цієї насправді цікавої науки серед школярів. Оскільки наразі діти зацікавлені більш у віртуальному світі ніж у розвитку своїх здібностей, які будуть потрібні у майбутньому, то заохотити їх до навчання важко. Нажаль, активні ігри та прогулянки із друзями не цікаві сучасній дитині, тому компромісом для дітей у цьому випадку може стати квест, аматорське спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими гравцями. Квест  поєднує у собі елементи гри та спілкування, що дуже до вподоби школярам.

Чи можливе вивчення економіки через квести? Так,звичайно. Викладачі факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили підготували ряд квестів на різдвяні свята, які допоможуть школярам, в ігровій формі,  почати вивчати таку важливу науку як економіка та з користю провести зимові канікули.

Почнуться квест-ігри у Могилянці з 8 січня 2019 року.

У вівторок квест – гра  «Пограбування банку Діда Мороза». Дід Мороз приготував  вже частину подарунків, решту не встиг купити, як його банк пограбували. Так, наш Дід Мороз, у інший від новорічних свят час, працює банкіром. Допомагаючи Діду Морозу у вирішенні його проблеми, учасники квесту знайомляться з видами послуг банків, роботою різних кредитних установ, правилами вибору кредиту, особливостями обміну валюти, основами фінансової безпеки.

9 та 11 січня  – фінансова гра «Монополія 3D», однак зміст гри у різні дні, буде різним. Гра є дещо схожою на загальновідому «Cash Flow». Гра знайомить учасників з основами фінансової грамотності, формує навички управління грошима, знайомить з основними прийомами маніпуляцій торгівлі та як їм не піддаватись.

10 січня –  квест «Економічні головоломки: знайди вихід». Учасники квесту у простій зрозумілій формі розглянуть такі складові економіки: податки і навіщо їх платити, хто така інфляція й чому вона виникає, якщо уряду не вистачає грошей чому їх просто не надрукувати, чому 1 долар коштує не 1 гривню, чому виникають кризи, інше.

Світова криза 2008 року нагадує про те, що економікою повинен займатись кожен. Наразі важко уявити себе активним економічним громадянином, який розуміє цю науку, більш того, уявити дитину, яка б розбиралася в цих питаннях, однак це набагато легше, ніж кажуть спеціалісти. Якщо школярі будуть мати загальне уявлення про роботу економіки, то контролювати цю роботу буде легко.

Тож приходьте до нас  у ЧНУ ім.Петра Могили грати у квести та фінансові ігри!