Курси з питань радіаційної безпеки: Запрошуємо персонал та посадових осіб підприємств


Навчально-науковий інститут післядипломної освіти спільно з Науково-дослідним інститутом радіаційної та техногенно-екологічної безпеки запрошує персонал та посадових осіб підприємств на курси з питань радіаційної безпеки.

На базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили регулярно проходить навчання з питань радіаційної безпеки. Остання група проходила навчання з курсу підвищення кваліфікації з питань радіаційної безпеки та радіаційного контролю фахівців та керівників підприємств, організацій, ЛПЗ і установ охорони здоров’я, що проваджують діяльність з використання джерел іонізуючого випромінювання за напрямом «Радіаційна безпека, захист та радіаційний контроль» з 15 по 22 березня. Наразі проходить набір на наступний курс.

Звертаємо увагу, що з 01.01.2016 р. навчання здійснюється згідно з наказом Державної інспекції ядерного регулювання України від 02.10.2014р. № 143 «Про затвердження Порядку проведення навчання і перевірки знань з питань радіаційної безпеки у персоналу і посадових осіб суб’єктів окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії», а періодичне навчання з радіаційної безпеки та перевірку знань обов’язково мають проходити:

  • весь персонал категорії «А» лікувальних закладів та промислових підприємств;
  • відповідальні за радіаційну безпеку і радіаційний контроль;
  • члени постійно діючих комісій з перевірки знань та інші відповідальні посадові особи.

Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили запрошує всіх охочих на навчання для отримання свідоцтва державного зразка за напрямом підготовки «Радіаційна безпека, захист і радіаційний контроль». Орієнтовний початок старту наступних курсів – початок травня (точна дата стане відома, коли буде сформовано групу).

 

За довідковою інформацією звертайтеся:

тел.+38 (0512) 76-55-59
Viber: (063) 103 09 70
e-mail: 5.103ipo@gmail.com
адреса: вул. 1-а Воєнна, 2, м. Миколаїв, 54003 (10-й корпус, каб. № 10-104)

Події та оголошення


червня
10
Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору»

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору», яка проходитиме в Миколаєві 10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».  Метою конференції є дослідження …

квітня
7
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Бізнес у сфері послуг» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЧЛЕНАМИ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ В РАМКАХ АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «БІЗНЕС У СФЕРІ ПОСЛУГ» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 076 ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 07 «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» У рамках роботи експертної групи під …

березня
25
Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу»

Шановні колеги! З нагоди 25-річного ювілею заснування Чорноморського національного університету імені Петра Могили Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу», яка проходитиме на базі нашого університету 25 березня 2021 р. На …