Курс «Макроекономіка» доцента факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили обрано найкращим серед онлайн-курсів вишу

Протягом червня в ЧНУ імені Петра Могили проходив Конкурс на найкращий онлайн-курс за 2020-2021 навчальний рік.

Для участі відбирали онлайн-курси, завантажені в систему MOODLE-3 ЧНУ. Попередньо відповідні Вчені ради інститутів та факультетів відібрали кращі онлайн-заняття. Таким чином у змаганні взяли участь 5 факультетів та 2 інститути, які представили на розгляд 10 онлайн-курсів.

До конкурсної комісії увійшли:

• начальник навчально-методичного відділу Сергій Шкірчак;
  • директор наукової бібліотеки Ганна Петроченко;
  • завідувачка кафедри фармації та фармакології Мирослава Оглобліна;
  • здобувачі третього рівня вищої освіти Ганна Семененко та Тетяна Крайник.

Оцінювали журі онлайн-курси за різними критеріями, зокрема звертали увагу на структурованість, інтерактивність, ефективність онлайн-навчання. До формування фінального балу, крім оцінки членами конкурсної комісії, також входила оцінка здобувачами, які опанували курс у 2020-2021 навчальному році.

За даними виставлених конкурсних балів призові місця здобули:

1 місце – курс «Макроекономіка» (викладач – В. А. Палехова);
2 місце – курс «Людино-машинна взаємодія» (викладач – М. Л. Дворецький)
3 місце – курс «Biological and bioorganic chemistry» (викладач О. М. Ларичева)

Вітаємо призерів та бажаємо всім успіхів та перемог у конкурсі наступного року!