Кур’ян Вікторія Валеріївна


доктор філософі у галузі права, старший викладач кафедри конституційного та адміністративного права і процесу

 

 Кур’ян Вікторія Валеріївна, народилася 27 серпня 1977 року, у м. Кропивницький, Кіровоградської області (Україна), національність – українка, громадянка України.

З 2008 по 2013 рік навчалась у Національній академії внутрішніх справ та отримала диплом з відзнакою за кваліфікацією бакалавра правознавства.

З 2013 по 2014 рік навчалась у Національній академії внутрішніх справ та отримала диплом спеціаліста з відзнакою за кваліфікацією юриста.

З 2018 по 2022 рік здобувач кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань Національної академії внутрішніх справ.

05.08.2022 року відбувся публічний захист дисертаційного дослідження на тему: «Публічне адміністрування місцевих податків (на прикладі України та штату Невада, США)». 02.09.2022 року присуджено ступінь доктора філософії, затвердженого постановою КМУ від 12 січня 2022 року № 44.

Досвід практичної роботи за спеціальністю складає більше 10 років:

з 2013 року до 2019 року (юрист, юрисконсульт, керівник юридичного відділу, керівник юридичної компанії);

з 2014 року співзасновник Громадської організації «Захист від корупційних проявів» метою якою є підвищення правової обізнаності громадян та до 2019 року керівник цієї громадської організації;

з 2017 року по серпень 2022 року підвищення правової обізнаності громадян здійснювала у формі публікацій статей для рубрики «Законодавство» для Міжнародного аграрного порталу та журналу AgroONE;

з 2019 року і понині адвокат, керуючий партнер Адвокатського Бюро «Вікторія Кур’ян та партнери», спеціалізується на податкових, земельних, фінансових, господарських та цивільних правовідносинах.

Активно займається науковою діяльністю у сфері публічного адміністрування місцевих податків з метою вдосконалення норм податкового законодавства України, пошуку шляхів підвищення податкової культури та податкової дисципліни в Україні.

Наукові інтереси: Вивчає досвід місцевого оподаткування в США та визначення ними місії і філософії, як основи механізмів публічного адміністрування місцевих податків, маючи за ціль формування національної місії та філософії місцевого оподаткування, як основи механізмів публічного адміністрування місцевих податків в Україні, так як переконана, що невизначеність місії, цілей та філософії є першопричиною відсутності у платників податків мотивації до добровільної сплати податків, що є чинником, який прямо впливає на механізми публічного адміністрування місцевих податків.

Контакти:

kurian.v@chmnu.edu.ua

(0512) 76-71-90