Круглий стіл з актуальних питань вищої освіти України, присвячений 25-річчю ЧНУ імені Петра Могили

2 липня в приміщенні Вченої ради було проведено круглий стіл з актуальних питань вищої освіти України, присвячений 25-річчю ЧНУ імені Петра Могили

Зустріч розпочав вітальним словом ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клименко.

Також він говорив про утворення та визначні здобутки вишу, поділився планами на найближчі роки (серед них відкриття двох нових спеціальностей). На заході були присутні ректори провідних ЗВО України (Кривий Ріг, Харків, Херсон та інші), президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики  Тарас Фініков, директори та декани інститутів та факультетів Могилянки.

Було обговорено перелік важливих питань, зокрема Тарас Фініков доповідав про стан розбудови локальних систем забезпечення якості вищої освіти.

Перед початком заходу запрошені мали нагоду відвідати виставку- презентацію: інвестиційних можливостей Миколаївщини; бізнес-проєктів ветеранів АТО;  стартапів студентів та викладачів ЧНУ ім. Петра Могили, яку  розташували в коридорі головного корпусу.