Круглий стіл з актуальних питань страхування

На факультеті економічних наук відбувся онлайн-круглий стіл з актуальних питань страхування. Учасниками заходу виступили студенти і викладачі факультету. Запрошеними спікерами стали представники страхових компаній УСК “Княжа Вієнна Іншуранс Груп” та СК “ГАРДІАН”, які підтримують тісну співпрацю з факультетом і вже тривалий час є стейкхолдерами.
Після короткої презентації страховиків, особливостей їхньої діяльності та конкурентних позицій, було представлено основні види страхування, актуальні та популярні продукти і послуги кожної з компаній та страхового ринку.

До дискусії та обговорення було запропоновано питання щодо впливу пандемії COVID на страховий ринок, компанії, їхні послуги та продукти.

Прикметним є те, що доповідачки від обох компаній здобували фінансову освіту у нашому університеті: випускниця Анна Смоліна нині будує кар’єру у головному офісі СК “Гардіан” у Києві, а магістрантка Єлизавета Бурдейна розпочала професійну діяльність у Миколаївській обласній дирекції УСК “Княжа Вієнна Іншуранс Груп”. Тож, студенти-учасники заходу мали змогу отримати не лише цікаву інформацію про діяльність страхових компаній, а й цінні поради про можливості та перспективи після навчання, кар’єрний старт і професійне становлення фінансистів.

Під час круглого столу представниці УСК “Княжа Вієнна Іншуранс Груп” і СК “ГАРДІАН” запросили студентів факультету економічних на практику з можливістю кадрового резерву та подальшого працевлаштування до страхових компаній.

Висловлюємо щиру подяку Директору Миколаївської обласної дирекції ПрАТ УСК “Княжа Вієнна Іншуранс Груп” Василю Щедрову та Генеральному директору ТДВ «СК «ГАРДІАН» Віктору Берліну за плідну співпрацю та участь у заходах факультету економічних наук.