Круглий стіл: «Медична реформа в Україні: стан та перспективи реалізації»

В умовах реформування системи охорони здоров’я постає виключно важливе завдання узгодження процесу реалізації запропонованих інновацій у роботі первинної ланки медичного обслуговування з інтересами представників різних соціальних верст суспільства,

найважливішими серед яких є професійні об’єднання медичних працівників. Адже саме від рівня усвідомлення, розуміння й підтримки ними, залежить успішність імплементації законодавчих ініціатив.

Проведення емпіричних соціологічних досліджень у системі охорони здоров’я ставить своєю метою налагодити «зворотній зв’язок» у процесі оцінювання результатів реформи.

22 грудня 2017 р. о 14.00 на базі ЧНУ імені Петра Могили (ауд. 4-107) відбудеться круглий стіл на тему: «Медична реформа в Україні: стан та перспективи реалізації», метою якого є обговорення проблем імплементації законодавчих ініціатив щодо реформування первинної ланки медицини на регіональному рівні.

Робота учасників круглого столу передбачає презентацію результатів соціологічного опитування працівників міських центрів первинної медико- санітарної допомоги, проведеного спільними зусиллями Миколаївського центру соціологічних досліджень та Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили у листопаді-грудні 2017 р. А також – громадське обговорення представниками професійної когорти проблем впровадження законодавчих ініціатив у системі охорони здоров’я, в першу чергу, для більш глибокого розуміння характеру та детермінант процесу реформування вітчизняної медицини, розробки практичних рекомендації щодо оптимізації процесу впровадження законодавчих ініціатив на регіональному рівні.

Будемо раді бачити Вас на цьому заході.

З повагою,

колектив Миколаївського центру соціологічних досліджень

ЧНУ імені Петра Могили

Прес-реліз «Медична реформа в Україні: стан та перспективи реалізації»