Круглий стіл «Гібридні загрози напередодні виборів: фінансово-економічні, медійні та громадські аспекти»

Факультет економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили у своїй роботі зі студентами приділяє увагу як формуванню їхніх професійних знань та навичок, так і розвитку особистості, морально-етичних цінностей, критичного мислення та розширенню кругозору.

Тому і заходи факультету охоплюють питання, різні за змістом, та однакові за актуальністю і значимістю. Саме таким був Круглий стіл, проведений 7 березня, на тему «Гібридні загрози напередодні виборів: фінансово-економічні, медійні та громадські аспекти».

Викладачі факультету разом із громадськими активістами Миколаївщини обговорили економічні передумови гібридної війни, вплив факторів розподілу ринків збуту, енергетичних і сировинних ресурсів, можливі джерела фінансування та загрози з боку присутності російського капіталу та філій російських банків. Не оминули й питання висвітлення подій у медіа-просторі та маніпулювання свідомістю населення через ЗМІ, роль української мови в укріпленні проукраїнських настроїв, загрози конфліктів на етнічних і релігійних підставах. Модератором виступив Олександр Ухмановський, який спільно з Комітетом Виборців України сприяв проведенню круглого столу та участі запрошених спікерів. Одним з них став доцент Київського національного університету ім. Т. Шевченка Євген Магда, автор наукових статей і книг, присвячених гібридній війні.

До участі у круглому столі були запрошені студенти факультету економічних наук, а також студенти спеціальностей політологія та журналістика. Ключовим посилом до них стала необхідність свідомо робити свій вибір, керуватися здоровим глуздом і критичним мисленням, оминати популізм і маніпуляції, дбати про особистісний і професійний розвиток, морально-етичні цінності.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.