Круглий стіл «Гібридні загрози напередодні виборів: фінансово-економічні, медійні та громадські аспекти»


Факультет економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили у своїй роботі зі студентами приділяє увагу як формуванню їхніх професійних знань та навичок, так і розвитку особистості, морально-етичних цінностей, критичного мислення та розширенню кругозору. 

Тому і заходи факультету охоплюють питання, різні за змістом, та однакові за актуальністю і значимістю. Саме таким був Круглий стіл, проведений 7 березня, на тему «Гібридні загрози напередодні виборів: фінансово-економічні, медійні та громадські аспекти».

Викладачі факультету разом із громадськими активістами Миколаївщини обговорили економічні передумови гібридної війни, вплив факторів розподілу ринків збуту, енергетичних і сировинних ресурсів, можливі джерела фінансування та загрози з боку присутності російського капіталу та філій російських банків. Не оминули й питання висвітлення подій у медіа-просторі та маніпулювання свідомістю населення через ЗМІ, роль української мови в укріпленні проукраїнських настроїв, загрози конфліктів на етнічних і релігійних підставах. Модератором виступив Олександр Ухмановський, який спільно з Комітетом Виборців України сприяв проведенню круглого столу та участі запрошених спікерів. Одним з них став доцент Київського національного університету ім. Т. Шевченка Євген Магда, автор наукових статей і книг, присвячених гібридній війні.

До участі у круглому столі були запрошені студенти факультету економічних наук, а також студенти спеціальностей політологія та журналістика. Ключовим посилом до них стала необхідність свідомо робити свій вибір, керуватися здоровим глуздом і критичним мисленням, оминати популізм і маніпуляції, дбати про особистісний і професійний розвиток, морально-етичні цінності.

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …

липня
20
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …