Крок до науки – шлях до мети: у ЧНУ імені Петра Могили відбулося нагородження переможців конкурсу “Цікава наука онлайн”

27 березня 2024 року в читальній залі Чорноморського національного університету ім. Петра Могили відбулося нагородження переможців конкурсу «Цікава наука онлайн» проєкту «Крок до науки».

Проєкт «Крок до науки» – система STEM-студій на засадах трансдисциплінарного підходу. Такі студії цікавої науки репрезентуються у різних галузях, напрямаз, зокрема астрономії, історії, біології, географії, фізики, креативності та інших, які створені для допитливих талановитих і здібних учасників студій різного віку. Кожна студія –  це науковий пошук, об’єднаний цікавою сучасною проблемою.

Майстрами цікавої науки для юних фахівців є студенти нашого університету, науковці, кандидати та доктори наук.

Конкурс мав на меті об’єднати навколо науки творчу молодь різних поколінь, а також ствердити, що наука може бути цікавою та доступною для всіх охочих.

Основним гаслом конкурсу, за визначенням учасників, є «Крок до науки – шлях до мети»

У конкурсі «Цікава наука онлайн» нагороджено 51 учасника з України та Бухаресту, серед переможців – STEM-лабораторії з Миколаєва, Дніпра, Івано-франківська та Бухаресту.

Також нагородили керівників наукових робіт учасників конкурсу.

З вітальною промовою виступив ректор ЧНУ Леонід Клименко.

Спікером заходу була Ірина Манькусь, яка разом із проректор з наукової роботи нашого університету Романом Дінжосом нагороджувала переможців.

Нагородження здійснювалося за такими номінаціями: “Науковий косплей”, “Науковий реп”, “Ноу-хау”, “Хобі”, “Батл світів”, “Мій цікавий дослід”.

Такі заходи є актуальними, адже несуть позитивні емоції для всіх учасників та заохочують молодь до наукових досліджень і розуміння важливості науки для власного майбутнього.