«Крізь час»: відкриття виставки Інни Мяло

16 травня відбулося урочисте відкриття персональної виставки художниці, члена Національної спілки художників України Інни Мяло в галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили. Відкривала виставку в.о. Першого проректора ЧНУ ім. Петра Могили Наталя Іщенко.

sJCugK9OUVU

Виставку було умовно поділено на дві частин. Перша частина картин – це «Розмова з янголом-охоронцем». На всіх полотнах представлено янголів на повний зріст. Велич і краса робіт миколаївської художниці захоплює.

e9t6Hgw3nbQ

Друга частина виставки – це урбаністичні мотиви Миколаєва і Одеси (вулочки, порти, причали).

5pvSVWHnFac

Назву виставки «Крізь час» зумовило те, що всі роботи, представлені в галереї, було виконано упродовж різного часу творчого шляху художниці.

rX1Yk3tgUQI

На виставку завітало багато друзів Інни Олегівни, які ділилися теплими спогадами, пов’язаними з нею, вітали художницю й бажали їй подальшого натхнення. Сподіваємося побачити ще не одну цікаву виставку в стінах нашого університету.

Більше фото тут.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77