Креативність – одна зі складових навчання Школи юних бізнесменів!

Зміни в соціально-економічному житті світового суспільства зумовлюють не просто освічених фахівців, які володіють певним набором знань та умінь, а людей з творчим підходом до справи.

Основним критерієм гарного працівника є його здатність орієнтуватися в мінливих умовах і вирішувати нагальні проблеми. Більше того, як вважає Л. С. Виготський: «Саме творча діяльність людини робить її істотою, зверненою до майбутнього, яка творить й видозмінює своє сьогодення».

Ці основи закладаються ще в дитинстві, тому виховання креативності стає однією з головних проблем навчання, яка стосується не лише вчителів, а й батьків. Під час навчального процесу завдання батькам зрозумілі. Але що робити під час шкільних канікул? Чим зайняти дитину? Як провести цей час з користю?

Сьогодні школи Миколаєва пропонують безліч експериментальних класів, де діти набувають навички, не властиві старій системі. Крім того, пропонується безліч курсів і таборів для підлітків. Одним з популярних напрямів є бізнес-освіта, оскільки батьки хочуть, щоб їхні діти могли розпочати свою справу і бути успішними.

Уже два роки ЧНУ імені Петра Могили займається організацією програми «Школа юних бізнесменів», яка розрахована на дітей від 8 до 16 років, і проводиться під час канікул. Основним напрямом табору на зимові канікули стане розвиток креативності в економічній сфері.

З 8 по 12 січня Школа юних бізнесменів Могилянки допоможе дітям ознайомитися з основами ведення власного бізнесу, освоїти фінансову грамотність і найголовніше – розвинути креативне начало у дітей, що дасть можливість батькам займатися своїми справами, поки дитина готується до успішної свідомого життя.

Більше інформації тут.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.