Креативність – одна зі складових навчання Школи юних бізнесменів!

Зміни в соціально-економічному житті світового суспільства зумовлюють не просто освічених фахівців, які володіють певним набором знань та умінь, а людей з творчим підходом до справи.

Основним критерієм гарного працівника є його здатність орієнтуватися в мінливих умовах і вирішувати нагальні проблеми. Більше того, як вважає Л. С. Виготський: «Саме творча діяльність людини робить її істотою, зверненою до майбутнього, яка творить й видозмінює своє сьогодення».

Ці основи закладаються ще в дитинстві, тому виховання креативності стає однією з головних проблем навчання, яка стосується не лише вчителів, а й батьків. Під час навчального процесу завдання батькам зрозумілі. Але що робити під час шкільних канікул? Чим зайняти дитину? Як провести цей час з користю?

Сьогодні школи Миколаєва пропонують безліч експериментальних класів, де діти набувають навички, не властиві старій системі. Крім того, пропонується безліч курсів і таборів для підлітків. Одним з популярних напрямів є бізнес-освіта, оскільки батьки хочуть, щоб їхні діти могли розпочати свою справу і бути успішними.

Уже два роки ЧНУ імені Петра Могили займається організацією програми «Школа юних бізнесменів», яка розрахована на дітей від 8 до 16 років, і проводиться під час канікул. Основним напрямом табору на зимові канікули стане розвиток креативності в економічній сфері.

З 8 по 12 січня Школа юних бізнесменів Могилянки допоможе дітям ознайомитися з основами ведення власного бізнесу, освоїти фінансову грамотність і найголовніше – розвинути креативне начало у дітей, що дасть можливість батькам займатися своїми справами, поки дитина готується до успішної свідомого життя.

Більше інформації тут.

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.