Кращі Європейські практики для платформи «Водна Безпека» задля досягнення цілей сталого розвитку

«The Best European Practices for the «Water Security» Platform to Achieve the Goals of Sustainable Development»

№ 97938-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE

1 вересня 2018 р. у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили (м. Миколаїв) стартував Проект Програми ЕРАЗМУС+ Жана Моне Модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку», який триватиме три роки.

Модуль Жана Моне – один з перших європейських навчальних курсів у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили, який діє з метою удосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців в галузі екології.

Напрям Жана Моне є окремим компонентом міжнародного виміру програми Еразмус+, який має на меті популяризацію кращих європейських практик з водної безпеки та охорони довкілля за умов євроінтеграції України.

Цільовою аудиторією є студенти, аспіранти, викладачі, представники підприємств, установ, громадських організацій, усі зацікавлені особи в галузі екології.

Команда інтернаціональна і включає представників кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили (професор Олена Мітрясова, доцент Віктор Смирнов, аспірант Євген Безсонов) і Університету Західної Англії з Великої Британії (професор Чад Стеддан). Проект сприятиме ефективній співпраці європейських студій між різними університетами.

Запрошуємо усіх зацікавлених осіб до творчої співпраці!

Programme: Жан Моне
Project type: MODULE
Project period: 2018–2021
Region: Mykolaiv Region
City: Mykolaiv
University: Petro Mohyla Black Sea National University
Coordinator: Professor Olena Mitryasova

tel.: 0952880479

eco-terra@ukr.net

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.