Корисно для абітурієнтів: 8 мобільних додатків для підготовки до ЗНО


Мобільні додатки можуть стати гідною альтернативою одноманітному навчанн тп підготовки до ЗНО. І хоч це все ще незвичний спосіб підготовки, але він уже набирає популярності. Додатки будуть корисними як для одинадцятикласників, так і для тих, хто просто хоче освіжити шкільні знання. Studway запропонував вісімку таких корисних додатків.

  1. ЗНО Акцентуй!

Із цим додатком набагато легше запам’ятати наголоси в словах, складних для запам’ятовування. Тепер ти точно знатимеш, що ставити потрібно запитАння, а не запИтання, а трапився вИпадок, а не випАдок.

  1. Mova

Цей додаток – знахідка для тих, хто складатиме ЗНО з української мови. Тут ти знайдеш доступні пояснення правил, дізнаєшся нові фразеологізми, розберешся зі складними числівниками. Правила оформлені у вигляді ілюстрацій, головний герой яких – Лепетун.

  1. Фізика – Формули 2019

Досі вважаєш фізику чимось недосяжним для твого розуміння? Тоді завантажуй цей довідник, у якому ти швидко й легко знайдеш потрібний термін або формулу. Весь матеріал розподілено за темами, а також є пошук термінів, що дуже зручно.

  1. Моє ЗНО

Правда ж зручно, коли вся найважливіша інформація для абітурієнтів зібрана в одному місці? В цьому додатку ти можеш подивитися розклад і результати своїх екзаменів, дізнатися останні новини та переглянути стан реєстрації за номером реєстраційної картки. Можеш не хвилюватися, що проґавиш ЗНО – програма нагадає тобі напередодні про наближення тестування.

  1. Історія України ЗНО 2020

Тут зібрана вичерпна інформація, яка тобі точно знадобиться на ЗНО. Весь теоретичний матеріал поділено за категоріями: терміни, факти і персоналії. Знання закріпиш за допомогою тестів, яких у цьому додатку достатньо.

  1. Математика ЗНО

Програму оформлено у вигляді довідника, у якому є потрібні формули і поняття з алгебри й геометрії. З ним можна натренувати себе на всі 200 балів. Додаток також передбачає тестування.

  1. ЗНО 2020. Українська література

Цей додаток уміщує повні тексти творів згідно з програмою. Ще одна хороша новина: твій прогрес у читанні автоматично зберігається. Тепер тобі не потрібно перегортати пів книжки, через те що ти ненароком її загорнув і не можеш згадати, яка ж це була сторінка..

  1. Lingualeo

Навчання проводиться в ігровій формі, де ти без особливих зусиль засвоїш нові граматичні правила і збільшиш свій лексичний запас з англійської мови. Після реєстрації ти відразу пройдеш тест на визначення рівня мови. У програмі присутній платний контент, однак безкоштовного цілком достатньо, щоб підтягнути знання з англійської. Можна вчитись, переглядаючи серії «Друзів», відомі реклами або уривки фільмів.

Джерело: https://studway.com.ua/dodatkiv-dlya-pidgotovki-zno/

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …