Корисні та безкоштовні програми на ПК для студентів


За все в житті треба платити. Це старий неписаний закон, який, поряд з законом збереження енергії, діяв, і буде діяти завжди. Проте, в будь-якому законі є лазівки. У даній статті ми розглянемо корисні для студентів програми, за установку і користування якими вам не доведеться платити ні копійки.

Отже, ви – прогресивний студент 21-го століття, щасливий володар ноутбука, смартфона, і планшета. Погодьтеся, використовувати все це багатство і потужність виключно для ігор, перегляду фільмів і інших розваг – ну зовсім неефективно. Саме тому, нижче ми зібрали корисний і безкоштовний софт, встановивши який, ви зможете істотно полегшити своє студентське життя.

Почнемо з Microsoft Office для студентів. Адже обійтися без подібних програм – просто неможливо: потрібно десь писати курсову, робити презентацію до неї, оформляти таблицю і будувати графік. Студенти мають можливість користуватися повною версією Office безкоштовно: для отримання ліцензії необхідно вказати дійсну електронну адресу в системі вашого навчального закладу.

фото 1.jpg

 

А якщо електронної адреси в системі навчального закладу немає? На щастя, якщо у Вас немає можливості встановити MS Office, йому є достойна безкоштовна альтернатива – пакет Open Office. Можливо, правда, що при роботі з Open Office виникнуть проблеми з читанням і форматуванням документів. На цей випадок, є ще один альтернативний варіант. Хмарний сервіс c відмінним функціоналом Google Drive, для користування яким необхідно тільки підключення до інтернету.

фото 2.jpg

 

Крім Microsoft, багато “мастодонтів” софта йдуть “бідним студентам” назустріч. Так, поки ви студент, користуватися програмними продуктами компанії Autodesk можна абсолютно безкоштовно. Наприклад, для того, щоб встановити безкоштовний AutоCad, потрібно лише зареєструватися і отримати ліцензію. Ліцензія видається на три роки.

фото 3.jpg

 

Ще одна компанія, що надає безкоштовні ліцензії для студентів – JetBrains. Дана компанія виробляє програмне забезпечення і дає можливість майбутнім розробникам користуватися більшістю продуктів безкоштовно. Що для цього потрібно – перейти в розділ сайту компанії JetBrains для студентів, пройти реєстрацію, і незабаром вам на пошту прийде лист з даними для активації ліцензії. Час дії ліцензії – один рік, після якого вам потрібно буде підтвердити той факт, що ви справжній студент, а не колишній, і отримати нову ліцензію.

фото 4.png

 

Geogebra – безкоштовна програма для математиків. Математичний додаток, підтримується Windows, iPhone, iPad, Android. Для тих студентів, чий курс математики виходить за рамки шкільної, Geogebra стане відмінною помічницею. Інтерфейс програми наочний і простий, а скачати її можна абсолютно безкоштовно. Geogebra – графічний калькулятор для функцій, статистики, геометрії. Потрібно побудувати 3D-графік гіперболічного параболоїда? Geogebra впорається! Спробуйте використовувати її, і математика стане наочніше і простіше.

фото 5.png

 

Якщо Геогебра краще підходить для візуалізації геометричних задач, що для всього іншого є Maxima. Maxima – система для роботи з символьними і чисельними виразами. Вона вміє диференціювати, розкладати функцію в ряд, знає перетворення Лапласа, допоможе вирішити диференціальне рівняння, полегшить роботу з матрицями і многочленами.

фото 6.jpg

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …