Корисні онлайн-сервіси для навчання

Буває, що ми витрачаємо забагато часу тільки для пошуку зручного сайту, через який можна віднайти всю потрібну та систематизовану інформацію для роботи чи навчання. Тому ми підібрали для вас декілька зручних у використання сайтів та додатків за популярними пошуками в Інтернеті. Сподіваємося, що ви віднайдете серед них корисний для вас.

Prometheus

Український сервіс Prometheus, ви знайдете безкоштовні навчальні курси університетського рівня від викладачів провідних українських вишів: КНУ, КПІ та Києво-Могилянської академії. Форма навчання дуже зручна: відеолекції, інтерактивні завдання, спілкування з іншими студентами та викладачами. Форум працює цілодобово, отож ви можете обрати для себе зручний час.

ВУМ (Відкритий Університет Майдану)

Онлайн-проект пропонує більше ніж 30 тем для безкоштовного навчання. Форма навчання також надається у вигляді відеолекцій, практичних завдань та контрольних запитань. Наявність форуму надає можливість спілкуватись з іншими студентами та викладачами. Лекції читають провідні викладачі бізнес-шкіл, громадянського сектору, практики з бізнесу та соціальної сфери, а тому онлайн-курси пов’язані з такими напрямами як персональний розвиток, реалізація потенціалу, підприємництво, формування відкритого суспільства в Україні.

Uastudent.com

Українська платформа безкоштовної бібліотеки матеріалів для студентів, яка створена у вигляді інтерактивного блогу. Сайт пропонує цікаві та корисні статті за різними категоріями українською та англійською мовами.

twirpx.com

Російськомовна платформа архівних студентських матеріалів, проте є україномовні файли та матеріали іноземною мовою. Вважається найповнішою та найзручнішою бібліотекою рідкісних публікацій, освітніх книг і підручників.

Duolingo

Якщо ви маєте на меті вивчити іноземну мову, тоді цей сайт стане гарним варіантом. Платформа Duolingo має український інтерфейс, тому процес навчання має бути легким. Ігрова форма зробить вивчення нової інформації цікавим, з кожним рівнем завдання стають складнішими, а за їхнє виконання ви отримуєте «гроші» – лангети. За них можна купити перехід на вищий або додатковий закритий рівень. Також користувачі можуть додавати друзів у свій профіль, аби з ними змагатись у вивченні мови.

EdX.org

Ця платформа для тих, хто хоче розвинути вже набуті навички англійської мови. Цей сайт повністю англомовний. Він надає онлайн-курси від кращих вишів світу: Гарварду, Берклі, Массачусетського технологічного, Бостонського, Сорбонни, Гонконзький та інших. Ви можете обрати будь-яку дисципліну та отримати лекції від найкращих викладачів цих університетів.

STUDY.UA

Сайт у якому ви можете дізнатися про навчання за кордоном. Всі останні оновлення, програми за обміном та організаційні питання можна віднайти саме тут.

SelfControl

Корисний додаток, який допоможе вам зосередитися на роботі за комп’ютером чи телефоном. Можна заблокувати на деякий час соціальні мережі, аби вони не відволікали від завдання, яке ви маєте зробити. Зручний сервіс для того, аби повністю відкинути фактори, що відволікають, на певний, заданий вами, час.