Корисна зустріч для студентів-економістів

Факультет економічних наук запрошує на зустріч зі студентом-старшокурсником КНУ ім. Тараса Шевченка!

Ця зустріч – чудова нагода поспілкуватися зі студентом-відмінником, студентом-економістом, студентом-прихильником сучасної економіки, студентом, який навчається в одному з найпрестижніших університетів країни. Учасники зустрічі матимуть змогу поставити питання спікеру та дізнатися щось нове.

Зустріч пройде 6 березня 2019 року на засіданні Економічного клубу, спікером якого і стане студент-старшокурсник КНУ ім. Тараса Шевченка.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням. В анкеті необхідно обрати тему, яка вас цікавить найбільше або запропонувати власну.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.