Корисна зустріч для студентів-економістів

Факультет економічних наук запрошує на зустріч зі студентом-старшокурсником КНУ ім. Тараса Шевченка!

Ця зустріч – чудова нагода поспілкуватися зі студентом-відмінником, студентом-економістом, студентом-прихильником сучасної економіки, студентом, який навчається в одному з найпрестижніших університетів країни. Учасники зустрічі матимуть змогу поставити питання спікеру та дізнатися щось нове.

Зустріч пройде 6 березня 2019 року на засіданні Економічного клубу, спікером якого і стане студент-старшокурсник КНУ ім. Тараса Шевченка.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням. В анкеті необхідно обрати тему, яка вас цікавить найбільше або запропонувати власну.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.