«Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили»: Медичний інститут

До уваги абітурієнтів! Продовжуємо рубрику «Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили». Дізнайся про  кадровий потенціал, партнерство  та працевлаштування Медичного інституту Могилянки!

Медичний інститут заснований у 2016 році

Спеціальності

Бакалавр, магістр:

• 101 Екологія
  • 053 Психологія

Бакалавр:

• 226 Фармація, промислова фармація
  • 222 Медицина (магістр на базі ПЗСО)

Магістр:

• 101 Екологія (екологічна стандартизація, сертифікація та управління якістю)

• анатомії, клінічної анатомії і оперативної хірургії та патоморфології
  • медичної біології, мікробіології, гістології, фізіології та патофізіології
  • пропедевтичних та медико-профілактичних дисциплін
  • фармації, фармакології, медичної та біологічної хімії
  • екології
  • психології

Кадровий потенціал

Професорів та докторів наук – 7

Доцентів та кандидатів наук – 20

Викладачів – 14

Партнерство

Медичний інститут співпрацює з рядом кафедр медичних університетів країни, а саме: Дніпропетровською медичною академією; Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця; Львівським національним медичним університетом імені Данила Галицького; Буковинським державним медичним університетом; Харківським національним медичним університетом та багато інших.

Працевлаштування

Випускники спеціальності 222 «Медицина» після проходження інтернатури можуть обіймати такі посади: лікар загальної практики – сімейний лікар, лікар-терапевт, лікар-хірург, лікар-акушер-гінеколог; лікар-дерматовенеролог, лікар-інфекціоніст; лікар-невропатолог, лікар-нейрохірург; лікар-ортопед-травматолог; лікар-отоларинголог; лікар-офтальмолог тощо;

Випускники спеціальності 101 Екологія можуть отримати такі професії: еколог (інженер-еколог); експерт з екології; спеціаліст системи екологічного менеджменту/менеджерсистеми екологічного управління;  верифікатор/аудитор викидів парникових газів та елементів системи торгівлі квотами на викиди;лаборант/завідувач санітарно-гігієнічної лабораторії; науковий співробітник та викладач у навчальних закладах тощо.

Випускники спеціальності 226 Фармація, промислова фармація можуть працювати  в аптеках та їхніх структурних підрозділах, аптечних базах, складах;фармацевтичних фабриках, заводах; фармацевтичних компаніях та фармацевтичних фірмах; контрольно-аналітичних лабораторіях; клініко-діагностичних лабораторіях; службах санітарно-епідеміологічного контролю;

Випускники спеціальності 053 Психологія працюватимуть у медичних закладах (психодіагностика та психо-корекція); у системі освіти та дошкільного виховання; у сфері психологічного консультування; у виховально-трудових колоніях, реабілітаційних школах; в органах внутрішніх справ, у Збройних Силах України; у державних та приватних фірмах та установах, які потребують кадрового відбору працівників, їхню підготовку та перепідготовку тощо.

Запрошуємо на навчання!