«Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили»: Юридичний факультет

До уваги абітурієнтів! Започатковуємо рубрику «Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили». Дізнайся про  кадровий потенціал, партнерство  та працевлаштування Юридичного факультетуМогилянки!

Юридичний факультет засновано у 2000 році.

Спеціальності

Бакалавр, магістр:

• 081 Право

• історії та теорії держави і права
  • конституційного та адміністративного права і процесу
  • цивільного та кримінального права і процесу.

Кадровий потенціал

Професорів та докторів наук – 5

Доцентів та кандидатів наук – 13

Викладачів – 5

Партнерство

Юридичний факультет активно співпрацює з Миколаївським окружним адміністративним судом, Господарським судом Миколаївської області, місцевими судами Миколаєва та Миколаївської області, Головним управлінням Національної поліції в Миколаївській області, Головним управлінням юстиції в Миколаївській області, прокуратурою Миколаївської області, які є базами проходження практики студентами юридичного факультету.

Міжнародна співпраця

Викладачі підтримують зв’язок з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за напрямом співпраці «Участь у навчальній програмі в рамках проекту «Навчальні програми професійного зростання» (м. Стокгольм, Швеція)». Також співпрацює з Пан-Європейським університетом (м. Братислава, Словацька республіка). Команда факультету є учасником міжнародного змагання Model International Criminal Court (Польща).

Працевлаштування

• випускник-бакалавр спеціальності 081 Право може обіймати такі посади: державний виконавець, помічник нотаріуса, секретар судового засідання, помічник юрисконсульта, спеціаліст відділу реєстрації актів цивільного стану, спеціаліст відділу соціального захисту населення та інші;
  • випускник-магістр спеціальності 081 Право може обіймати такі посади: суддя всіх ланок судової системи України, прокурор, помічник прокурора, слідчий (органів СБУ, МВС, ДБР, НАБУ, прокуратури), адвокат, нотаріус та інші посади установ юстиції, юрист та юрисконсульт установ та підприємств усіх форм власності, викладач закладів вищої освіти та інші.

Запрошуємо на навчання!