Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили: Інститут державного управління


До уваги абітурієнтів! Продовжуємо рубрику «Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили». Дізнайся про кадровий потенціал, партнерство  та працевлаштування Інституту державного управління Могилянки!

Інститут державного управління засновано у 2006 році.

Спеціальності

Бакалавр, магістр:

  • 281 Публічне управління та адміністрування
  • 231 Соціальна робота.

Кафедри

  • соціальної роботи, управління і педагогіки
  • публічного управління та адміністрування
  • місцевого самоврядування та регіонального розвитку

Кадровий потенціал

Професорів та докторів наук – 8

Доцентів та кандидатів наук – 14

Викладачів – 2

Партнерство

Інститут державного управління тісно співпрацює з місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування, державними та іншими установами. Така співпраця дає можливість краще вивчити потреби владних інституцій регіону та забезпечити їх фахівцями.

ІДУ співпрацює з різними зарубіжними вищими навчальними закладами та недержавними організаціями Великобританії, Німеччини, Канади, Литви, Польщі, Молдови. Укладена низка угод про співробітництво між зарубіжними ЗВО та ІДУ.

 

Працевлаштування

Випускники спеціальності 231 Соціальна робота підготовлені для роботи органах державної влади (Міністерство соціальної політики, Головне управління праці і соціального захисту населення, Пенсійний фонд тощо) і місцевого самоврядування (державний службовець, посадова особа місцевого самоврядування); Збройних силах України, Національній Поліції, пенітенціарних закладах (соціальний психолог, соціальний працівник); неурядових організаціях, бізнес-структурах (кейс-менеджер); міжнародних організаціях і соціальних фондах (соціальний консультант); в закладах освіти дошкільного і шкільного рівнів (соціальний педагог); університетах (викладач) та дослідницьких центрах (дослідник, аналітик); об’єднаних територіальних громадах, політичних партіях (соціальний консультант); закладах охорони здоров’я (соціальний терапевт).

Випускники спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування підготовлені для роботи в органах публічного адміністрування, органах місцевого самоврядування і здатний обіймати посади в місцевих державних адміністраціях, їх управліннях і відділах: посади радників, консультантів секретаріатів місцевих рад, спеціалістів виконавчих органів місцевих рад, спеціалістів виконавчих органів сільських, селищних рад та громад, зокрема спеціаліста із державних закупівель, спеціаліста із зв’язків з громадськістю, державного соціального інспектора, організатора по роботі з персоналом, інструктора з організаційної роботи; обіймати посади в місцевих органах самоврядування, громадських та профспілкових організаціях, працювати менеджерами у соціальній та економічній сферахв органах виконавчої влади, місцевих державних адміністраціях, органах місцевого самоврядування, вищих навчальних закладах; можуть обіймати посади аналітиків, експертів, проектних менеджерів, радників тощо.

 

Запрошуємо на навчання!

 

Події та оголошення


веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …

вересня
27
Оголошено триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів

Миколаївський центр журналістських розслідувань оголошує набір на триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів з Миколаївської та Одеської областей. Дата та місце проведення: 11-13 жовтня, місто Миколаїв. Протягом тренінгу учасники опанують методологію проведення журналістських розслідувань, навчаться працювати з базами даних та он-лайн інструментами зі …