«Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили»: Факультет політичних наук


До уваги абітурієнтів! Започатковуємо рубрику «Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили». Дізнайся про  кадровий потенціал, партнерство  та працевлаштування Факультету політичних наук  Могилянки!

Факультет політичних наук заснований у 1997 році.

Спеціальності

Бакалавр, магістр

 • 032 історія та археологія
 • 052 політологія
 • 291 міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
 • 054 соціологія

Кафедри

 • історії
 • політичних наук
 • міжнародних відносин та зовнішньої політики
 • соціології

Кадровий потенціал

Професорів та докторів наук – 8

Доцентів та кандидатів наук – 26

Викладачів – 7

Партнерство

Для забезпечення високого рівня освіти, який відповідає міжнародним вимогам, факультет має постійні та міцні зв’язки з різними міжнародними організаціями і закордонними  університетами. Зокрема, партнерами університету є:

 • Університет Ка Фоскарі (Венеція, Італія);
 • Краківський університет (Республіка Польща);
 • Поморська академія (м. Слупськ, Республіка Польща);
 • Німецька служба академічних обмінів (DAAD);
 • Дечжоузький університет (КНР).

Працевлаштування

Випускники спеціальності 291 «Міжнародні відносини» можуть обіймати посади: аташе; дипломатичний агент; дипломатичний кур’єр; перекладач з іноземної мови; помічник експерта із зовнішньополітичних питань; секретар дипломатичного агентства; помічник консультанта із зовнішньополітичних питань; співробітник органів зовнішньополітичної та зовнішньоекономічної діяльності при державних адміністраціях; експерт, референт чи консультант рекламних агентств та на інших посадах, що передбачаються для заміщення спеціалістами з вищою освітою міжнародниками тощо.

Випускники спеціальності 054 «Соціологія» можуть обіймати такі посади: аналітика/керівника соціологічних компаній; аналітика/керівника соціологічних служб центральних органів державної виконавчої влади та правоохоронних органів; викладача гуманітарних та суспільно-політичних дисциплін; PR-спеціаліста соціологічної служби; експерта з організації та проведення маркетингових та рекламних кампаній; держслужбовця з питань внутрішньої політики й PR; фахівця з мас-медіа та зв’язків з громадськістю в державних, комерційних та неурядових організаціях та інші.

Випускники спеціальності 032 «Історія та археологія» можуть працювати: викладачами та співробітниками наукових установ; вчителями або адміністраторами закладу освіти; керівниками районних, міських і обласних відділів освіти; науковими співробітниками в музеях, архівах та в органах державної влади й управління; інструкторами–консультантами з туризму, гідами–краєзнавцями тощо.

Магістр спеціальності 052 «Політологія» зарівнем своєї кваліфікації може обіймати такі посади: політолог; працівник у галузі державного управління;  державні службовці; аналітик і консультант з політичних питань; посадові особи громадських і самоврядувальних організацій; редактор суспільно-політичних видань; розробник політичних технологій; референт-політик ОДА (аналіз внутрішньої політики, підготовка аналітичних висновків, організація та ведення зустрічей); посадові особи державних органів влади; посадові особи органів державної виконавчої влади; посадові особи політичних організацій; посадові особи академій наук і громадських організацій в соціально-культурній сфері та інші.

Запрошуємо на навчання!

 

Події та оголошення


веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …

вересня
27
Оголошено триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів

Миколаївський центр журналістських розслідувань оголошує набір на триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів з Миколаївської та Одеської областей. Дата та місце проведення: 11-13 жовтня, місто Миколаїв. Протягом тренінгу учасники опанують методологію проведення журналістських розслідувань, навчаться працювати з базами даних та он-лайн інструментами зі …