«Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили»: Факультет політичних наук

До уваги абітурієнтів! Започатковуємо рубрику «Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили». Дізнайся про  кадровий потенціал, партнерство  та працевлаштування Факультету політичних наук  Могилянки!

Факультет політичних наук заснований у 1997 році.

Спеціальності

Бакалавр, магістр

• 032 історія та археологія
  • 052 політологія
  • 291 міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
  • 054 соціологія

• історії
  • політичних наук
  • міжнародних відносин та зовнішньої політики
  • соціології

Кадровий потенціал

Професорів та докторів наук – 8

Доцентів та кандидатів наук – 26

Викладачів – 7

Партнерство

Для забезпечення високого рівня освіти, який відповідає міжнародним вимогам, факультет має постійні та міцні зв’язки з різними міжнародними організаціями і закордонними  університетами. Зокрема, партнерами університету є:

• Університет Ка Фоскарі (Венеція, Італія);
  • Краківський університет (Республіка Польща);
  • Поморська академія (м. Слупськ, Республіка Польща);
  • Німецька служба академічних обмінів (DAAD);
  • Дечжоузький університет (КНР).

Працевлаштування

Випускники спеціальності 291 «Міжнародні відносини» можуть обіймати посади: аташе; дипломатичний агент; дипломатичний кур’єр; перекладач з іноземної мови; помічник експерта із зовнішньополітичних питань; секретар дипломатичного агентства; помічник консультанта із зовнішньополітичних питань; співробітник органів зовнішньополітичної та зовнішньоекономічної діяльності при державних адміністраціях; експерт, референт чи консультант рекламних агентств та на інших посадах, що передбачаються для заміщення спеціалістами з вищою освітою міжнародниками тощо.

Випускники спеціальності 054 «Соціологія» можуть обіймати такі посади: аналітика/керівника соціологічних компаній; аналітика/керівника соціологічних служб центральних органів державної виконавчої влади та правоохоронних органів; викладача гуманітарних та суспільно-політичних дисциплін; PR-спеціаліста соціологічної служби; експерта з організації та проведення маркетингових та рекламних кампаній; держслужбовця з питань внутрішньої політики й PR; фахівця з мас-медіа та зв’язків з громадськістю в державних, комерційних та неурядових організаціях та інші.

Випускники спеціальності 032 «Історія та археологія» можуть працювати: викладачами та співробітниками наукових установ; вчителями або адміністраторами закладу освіти; керівниками районних, міських і обласних відділів освіти; науковими співробітниками в музеях, архівах та в органах державної влади й управління; інструкторами–консультантами з туризму, гідами–краєзнавцями тощо.

Магістр спеціальності 052 «Політологія» зарівнем своєї кваліфікації може обіймати такі посади: політолог; працівник у галузі державного управління;  державні службовці; аналітик і консультант з політичних питань; посадові особи громадських і самоврядувальних організацій; редактор суспільно-політичних видань; розробник політичних технологій; референт-політик ОДА (аналіз внутрішньої політики, підготовка аналітичних висновків, організація та ведення зустрічей); посадові особи державних органів влади; посадові особи органів державної виконавчої влади; посадові особи політичних організацій; посадові особи академій наук і громадських організацій в соціально-культурній сфері та інші.

Запрошуємо на навчання!