«Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили»: Факультет комп’ютерних наук


До уваги абітурієнтів! Продовжуємо рубрику «Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили». Дізнайся про  кадровий потенціал, партнерство  та працевлаштування Факультету комп’ютерних наук Могилянки!

Факультет комп’ютерних наук засновано в 1996 році.

Спеціальності

Бакалавр, магістр:

  • 122 Комп’ютерні науки
  • 123 Комп’ютерна інженерія
  • 124 Системний аналіз
  • 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Бакалавр:

  • 121 Інженерія програмного забезпечення

Кафедри

  • Інженерії програмного забезпечення
  • Інтелектуальних інформаційних систем
  • Комп’ютерної інженерії
  • Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій
  • Прикладної та вищої математики

Кадровий потенціал

Професорів та докторів наук – 11

Доцентів та кандидатів наук – 25

Викладачів – 15

Партнерство

Факультет комп’ютерних наук співпрацює з такими ІТ-компаніями:GlobalLogic, ADS-group, GeeksForLess, Postindustria, TemplateMonster, CoreTeka, а також з компаніями Нібулон,  Lactalis, Приват Банк  та іншими.

Випускники факультету можуть обіймати такі посади:

Випускники спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення можуть обіймати такі посади: фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення (ПЗ); технік-програміст; фахівець з розроблення комп’ютерних програм; технік із системного адміністрування та інші.

Випускники спеціальності 122 Комп’ютерні науки можуть працювати фахівцями з розроблення комп’ютерних програм; фахівцями з інформаційних технологій; інженерами з програмного забезпечення комп’ютерів; програмістами баз даних; прикладними програмістам тощо.

Випускники спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія можуть обіймати такі посади: технік із системного адміністрування; інженер з комп’ютерних систем; конструктор комп’ютерних систем; прикладний та системний програміст; аналітик операційного та прикладного ПЗ та інші.

Випускники спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології можуть працювати:фахівцями з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій; інженерами з комп’ютеризованих систем та автоматики; інженерами з налагодження й випробувань; інженерами з програмного забезпечення; інженерами з проектування систем автоматизації.

Випускники спеціальності 124 Системний аналіз обійматимуть такі посади:системний аналітик і менеджер проектів на підприємствах, що спеціалізуються на впровадженні інформаційних систем. Фахівець з аналізу та моніторингу систем управління та програмного забезпечення у проектних, конструкторських і наукових організаціях. Консультант з питань оптимізації та інтелектуалізації управління виробничої та фінансової діяльності підприємства.

Запрошуємо на навчання!

 

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …