«Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили»: Факультет комп’ютерних наук


До уваги абітурієнтів! Продовжуємо рубрику «Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили». Дізнайся про  кадровий потенціал, партнерство  та працевлаштування Факультету комп’ютерних наук Могилянки!

Факультет комп’ютерних наук засновано в 1996 році.

Спеціальності

Бакалавр, магістр:

  • 122 Комп’ютерні науки
  • 123 Комп’ютерна інженерія
  • 124 Системний аналіз
  • 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Бакалавр:

  • 121 Інженерія програмного забезпечення

Кафедри

  • Інженерії програмного забезпечення
  • Інтелектуальних інформаційних систем
  • Комп’ютерної інженерії
  • Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій
  • Прикладної та вищої математики

Кадровий потенціал

Професорів та докторів наук – 11

Доцентів та кандидатів наук – 25

Викладачів – 15

Партнерство

Факультет комп’ютерних наук співпрацює з такими ІТ-компаніями:GlobalLogic, ADS-group, GeeksForLess, Postindustria, TemplateMonster, CoreTeka, а також з компаніями Нібулон,  Lactalis, Приват Банк  та іншими.

Випускники факультету можуть обіймати такі посади:

Випускники спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення можуть обіймати такі посади: фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення (ПЗ); технік-програміст; фахівець з розроблення комп’ютерних програм; технік із системного адміністрування та інші.

Випускники спеціальності 122 Комп’ютерні науки можуть працювати фахівцями з розроблення комп’ютерних програм; фахівцями з інформаційних технологій; інженерами з програмного забезпечення комп’ютерів; програмістами баз даних; прикладними програмістам тощо.

Випускники спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія можуть обіймати такі посади: технік із системного адміністрування; інженер з комп’ютерних систем; конструктор комп’ютерних систем; прикладний та системний програміст; аналітик операційного та прикладного ПЗ та інші.

Випускники спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології можуть працювати:фахівцями з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій; інженерами з комп’ютеризованих систем та автоматики; інженерами з налагодження й випробувань; інженерами з програмного забезпечення; інженерами з проектування систем автоматизації.

Випускники спеціальності 124 Системний аналіз обійматимуть такі посади:системний аналітик і менеджер проектів на підприємствах, що спеціалізуються на впровадженні інформаційних систем. Фахівець з аналізу та моніторингу систем управління та програмного забезпечення у проектних, конструкторських і наукових організаціях. Консультант з питань оптимізації та інтелектуалізації управління виробничої та фінансової діяльності підприємства.

Запрошуємо на навчання!

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут