«Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили»: Факультет комп’ютерних наук


До уваги абітурієнтів! Продовжуємо рубрику «Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили». Дізнайся про  кадровий потенціал, партнерство  та працевлаштування Факультету комп’ютерних наук Могилянки!

Факультет комп’ютерних наук засновано в 1996 році.

Спеціальності

Бакалавр, магістр:

  • 122 Комп’ютерні науки
  • 123 Комп’ютерна інженерія
  • 124 Системний аналіз
  • 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Бакалавр:

  • 121 Інженерія програмного забезпечення

Кафедри

  • Інженерії програмного забезпечення
  • Інтелектуальних інформаційних систем
  • Комп’ютерної інженерії
  • Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій
  • Прикладної та вищої математики

Кадровий потенціал

Професорів та докторів наук – 11

Доцентів та кандидатів наук – 25

Викладачів – 15

Партнерство

Факультет комп’ютерних наук співпрацює з такими ІТ-компаніями:GlobalLogic, ADS-group, GeeksForLess, Postindustria, TemplateMonster, CoreTeka, а також з компаніями Нібулон,  Lactalis, Приват Банк  та іншими.

Випускники факультету можуть обіймати такі посади:

Випускники спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення можуть обіймати такі посади: фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення (ПЗ); технік-програміст; фахівець з розроблення комп’ютерних програм; технік із системного адміністрування та інші.

Випускники спеціальності 122 Комп’ютерні науки можуть працювати фахівцями з розроблення комп’ютерних програм; фахівцями з інформаційних технологій; інженерами з програмного забезпечення комп’ютерів; програмістами баз даних; прикладними програмістам тощо.

Випускники спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія можуть обіймати такі посади: технік із системного адміністрування; інженер з комп’ютерних систем; конструктор комп’ютерних систем; прикладний та системний програміст; аналітик операційного та прикладного ПЗ та інші.

Випускники спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології можуть працювати:фахівцями з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій; інженерами з комп’ютеризованих систем та автоматики; інженерами з налагодження й випробувань; інженерами з програмного забезпечення; інженерами з проектування систем автоматизації.

Випускники спеціальності 124 Системний аналіз обійматимуть такі посади:системний аналітик і менеджер проектів на підприємствах, що спеціалізуються на впровадженні інформаційних систем. Фахівець з аналізу та моніторингу систем управління та програмного забезпечення у проектних, конструкторських і наукових організаціях. Консультант з питань оптимізації та інтелектуалізації управління виробничої та фінансової діяльності підприємства.

Запрошуємо на навчання!

 

Події та оголошення


грудня
19
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят»

Шановні друзі! Проект «lectorium» – відкритий  лекторій для нових відкриттів триває Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят» Лекція відбудеться 19 грудня 2019 року о …

грудня
12
До уваги всіх студентів бакалаврату!

12 грудня 2019 року о 14:00 в аудиторії 4-104 відбудеться олімпіада з безпеки життєдіяльності. Запрошуються всі, хто вже пройшов цей курс.

грудня
11
Запрошуємо на творчу зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним

11 грудня о 14:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться творча зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним. У програмі: інструментальні твори композитора у виконанні автора та Муніципального камерного оркестру. Керівник: Наталя Ільчук. Веде програму: Марина Матвєєва Вхід …