«Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили»: Факультет фізичного виховання та спорту


До уваги абітурієнтів! Започатковуємо рубрику «Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили». Дізнайся про  кадровий потенціал, партнерство  та працевлаштування Факультету фізичного виховання та спорту Могилянки!

Факультет фізичного виховання та спортузаснований у 2016 році.

Спеціальності

Бакалавр, магістр:

  • 017 Фізична культура і спорт
  • 227 Фізична терапія, ерготерапія

Магістр:

  • 091 Біологія

Кафедри

  • веслування
  • спортивних дисциплін
  • олімпійського та професійного спорту
  • медико-біологічних основ спорту та фізичної реабілітації

Кадровий потенціал

Професорів та докторів наук: 12

Доцентів та кандидатів наук: 14

Викладачів: 38.

Партнерство

Факультет фізичного виховання та спорту співпрацює з такими організаціями: СКПБ «Водолій», Міський центральний стадіон, Спортивний клуб «Fighthouse», Спортивний клуб «Gymstyle», Спортивний клуб «l–fitness», Клуб бойових мистецтв «Рись», Миколаївська обласна асоціація рукопашного бою, ЗОШ №4, 7, Центр прогресивної медицини та реабілітації Rea+med, Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», Санаторій «Інгул», Міські лікарні №1,2,3, ДЮСШ, КДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ.

Працевлаштування

Випускники спеціальностей 017 Фізична культура та спорт та 227 Фізична терапія, ерготерапія можуть обіймати такі посади:тренер з обраного виду спорту;  вчитель фізичної культури; вища посадова особа в сфері фізичного виховання та спорту (директор СДЮШОР, директор загальноосвітньої школи, голови спорткомітетів, президент федерації виду спорту та ін.), методист з фізичної культури та спорту інструктор з фітнесу,  інструктор навчально-тренувального центру,  інструктор-методист з фізичної культури і спорту,  викладач у ВНЗ з фізичної терапії та ерготерапії,  директор спортивно-оздоровчих комплексів,  реабілітолог спортивних клубів.

Запрошуємо на навчання!

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …