«Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили»: Факультет фізичного виховання та спорту

До уваги абітурієнтів! Започатковуємо рубрику «Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили». Дізнайся про  кадровий потенціал, партнерство  та працевлаштування Факультету фізичного виховання та спорту Могилянки!

Факультет фізичного виховання та спортузаснований у 2016 році.

Спеціальності

Бакалавр, магістр:

• 017 Фізична культура і спорт
  • 227 Фізична терапія, ерготерапія

Магістр:

• 091 Біологія

• веслування
  • спортивних дисциплін
  • олімпійського та професійного спорту
  • медико-біологічних основ спорту та фізичної реабілітації

Кадровий потенціал

Професорів та докторів наук: 12

Доцентів та кандидатів наук: 14

Викладачів: 38.

Партнерство

Факультет фізичного виховання та спорту співпрацює з такими організаціями: СКПБ «Водолій», Міський центральний стадіон, Спортивний клуб «Fighthouse», Спортивний клуб «Gymstyle», Спортивний клуб «l–fitness», Клуб бойових мистецтв «Рись», Миколаївська обласна асоціація рукопашного бою, ЗОШ №4, 7, Центр прогресивної медицини та реабілітації Rea+med, Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», Санаторій «Інгул», Міські лікарні №1,2,3, ДЮСШ, КДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ.

Працевлаштування

Випускники спеціальностей 017 Фізична культура та спорт та 227 Фізична терапія, ерготерапія можуть обіймати такі посади:тренер з обраного виду спорту;  вчитель фізичної культури; вища посадова особа в сфері фізичного виховання та спорту (директор СДЮШОР, директор загальноосвітньої школи, голови спорткомітетів, президент федерації виду спорту та ін.), методист з фізичної культури та спорту інструктор з фітнесу,  інструктор навчально-тренувального центру,  інструктор-методист з фізичної культури і спорту,  викладач у ВНЗ з фізичної терапії та ерготерапії,  директор спортивно-оздоровчих комплексів,  реабілітолог спортивних клубів.

Запрошуємо на навчання!