«Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили»: Факультет фізичного виховання та спорту


До уваги абітурієнтів! Започатковуємо рубрику «Корисна інформація про факультети та інститути ЧНУ ім. Петра Могили». Дізнайся про  кадровий потенціал, партнерство  та працевлаштування Факультету фізичного виховання та спорту Могилянки!

Факультет фізичного виховання та спортузаснований у 2016 році.

Спеціальності

Бакалавр, магістр:

  • 017 Фізична культура і спорт
  • 227 Фізична терапія, ерготерапія

Магістр:

  • 091 Біологія

Кафедри

  • веслування
  • спортивних дисциплін
  • олімпійського та професійного спорту
  • медико-біологічних основ спорту та фізичної реабілітації

Кадровий потенціал

Професорів та докторів наук: 12

Доцентів та кандидатів наук: 14

Викладачів: 38.

Партнерство

Факультет фізичного виховання та спорту співпрацює з такими організаціями: СКПБ «Водолій», Міський центральний стадіон, Спортивний клуб «Fighthouse», Спортивний клуб «Gymstyle», Спортивний клуб «l–fitness», Клуб бойових мистецтв «Рись», Миколаївська обласна асоціація рукопашного бою, ЗОШ №4, 7, Центр прогресивної медицини та реабілітації Rea+med, Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», Санаторій «Інгул», Міські лікарні №1,2,3, ДЮСШ, КДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ.

Працевлаштування

Випускники спеціальностей 017 Фізична культура та спорт та 227 Фізична терапія, ерготерапія можуть обіймати такі посади:тренер з обраного виду спорту;  вчитель фізичної культури; вища посадова особа в сфері фізичного виховання та спорту (директор СДЮШОР, директор загальноосвітньої школи, голови спорткомітетів, президент федерації виду спорту та ін.), методист з фізичної культури та спорту інструктор з фітнесу,  інструктор навчально-тренувального центру,  інструктор-методист з фізичної культури і спорту,  викладач у ВНЗ з фізичної терапії та ерготерапії,  директор спортивно-оздоровчих комплексів,  реабілітолог спортивних клубів.

Запрошуємо на навчання!

 

Події та оголошення


листопада
22
Запрошуємо всіх, хто захоплюються німецькою мовою до участі у фінальній дискусії

Усіх бажаючих попрактикувати німецьку мову запрошуємо прийняти участь у фінальній дискусії після перегляду німецького фільму. Коли: 22 листопада 2019 року Час: 15.30-17.30 Де: ЧНУ імені Петра Могили (ауд. 11-312)

березня
8
Запрошуємо талановитих студентів до участі у проекті EducationUA 2019

Для прийняття участі в конкурсі студенти повинні відповідати таким вимогам: громадянство України, навчатися на 1-5 курсі будь-якого ВНЗ України, незалежно від факультету чи спеціалізації, денної та заочної форми навчання, перебувати на контрактній або бюджетній основі, або вчитися в школі в …

листопада
21
Запрошуємо до перегляду документально-музичного фільму «Україна. Майдан. Перезавантаження»

21 листопада в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили о 14:00 відбудеться показ музично-документальної стрічки “Україна. Майдан. Перезавантаження” Проєкт був створений за підтримки Українського культурного фонду спільно з очевидцями подій на Майдані – військовим репортером Русланом Ганущаком, телерадіокомпанією РАІ (Івано-Франківськ) …