Корисна інформація про діяльність кіберполіції України

Оплачувані послуги з працевлаштування за кордоном та онлайн-біржа інвестицій у криптовалюту – одні з останніх прикладів, під діяльністю яких приховувались онлайн-аферисти, яких вдалося викрити кіберполіції України.

фото 1.jpg

Департамент кіберполіції Національної поліції України є міжрегіональним територіальним органом Національної поліції України, який входить до структури кримінальної поліції Національної поліції. А у кожній з областей створено відділи протидії кіберзлочинам.

До одних з основних завдань кіберполіції входять:

• Реалізація державної політики у сфері протидії кіберзлочинності.
  • Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців.
  • Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів.
  • Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити каналами Національної Цілодобової мережі контактних пунктів.

Нагадаємо, що у грудні 2020 року ЧНУ імені Петра Могили та відділ протидії кіберзлочинам в Миколаївській області підписали меморандум про співпрацю. Підписання меморандуму передбачає взаємодію науковців та студентів з кіберполіцією Миколаєва, зокрема це стосується студентів факультету комп’ютерних наук. У планах – проходження навчально-виробничої практики студентами на базі Відділу.

фото 2.jpg

Для популяризації своєї діяльності, кіберполіція створила телеграм-канал, до якого може приєднатись кожен охочий. Там ви знайдете актуальні новини про викриття правопорушень та інтернет-махінації; рекомендації, як не потрапити на «гачок» аферистів.

Контакти:

Телефон: 0800-505-170

Пошта:callcenter@cyberpolice.gov.ua

Сайт: cyberpolice.gov.ua

Для отримання допомоги можна звернутись онлайн, заповнивши форму.