Конвокація магістрів ЧНУ імені Петра Могили в 2023 році

3 березня 2023 року в актовому залі Чорноморського національного університеті імені Петра Могили відбулася урочиста конвокація магістрів.

Вітальним словом захід розпочав ректор університету Леонід Клименко, який побажав цьогорічним випускникам сили та наснаги, адже саме наших магістрів залежить майбутнє нашої держави. Також подякував захисникам за можливість працювати, навчатися та проводити невеликі святкові заходи.

Усі присутні вшанували державний гімн України та гімн Могилянки.

Після чого зі словами привітання та побажання виступили декани факультетів і директори інститутів.

Далі розпочалося офіційне вручення дипломів випускникам-магістрам.

Щасливими власниками дипломів магістра цьогоріч стали близько 280 здобувачів вищої освіти. Серед них також є військовий, який приїхав на конвокацію з передової.

Також цього року здобули ступінь магістра й співробітники нашого університету.

Вітаємо випускників і бажаємо успішного життєвого шляху, втілення найзаповітніших мрій та реалізації усіх планів!