Конвокація 2021: Відбулось урочисте вручення дипломів бакалавра

3 липня ЧНУ імені Петра Могили святкує випуск студентів, адже саме у цей день у 1996 було створено Миколаївську філію Києво-Могилянської академії. Захід розпочався традиційною ходою випускників та викладачів Могилянки в мантіях вулицею Соборною.

Колону очолювали студенти з прапором України та прапорами ЧНУ імені Петра Могили, яких супроводжував військовий оркестр. Далі слідувала адміністрація університету, а за ними – кожний факультет та інститут із хоругвами на чолі з деканами, директорами, завідувачами кафедр та викладачами.

Йшли ходою до Соборної площі, зупинившись перед Меморіалом Героїв-Ольшанців. Саме тут розпочалась урочиста частина заходу.

Ведучі зачитали присутнім привітання з 25-річчям від дня заснування університету від Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова та привітання від голови Миколаївської обласної державної адміністрації Віталія Кіма. Перед присутніми з промовою виступив ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко.

Також привітати цьогорічних випускників завітав мер міста Миколаєва, Олександр Сєнкевич, колишній випускник миколаївської Могилянки. Завершилась ця частина заходу покладанням квітів до Меморіалу Героїв Ольшанців.

Далі випускники та викладачі Могилянки пройшли ходою по вулиці Адміральській до головного корпусу ЧНУ імені Петра Могили, де і відбулось вручення дипломів. Кожен факультет та інститут вручав дипломи своїм випускникам на окремих локаціях університету: актовій залі, читальній залі, приміщенні вченої ради, спортивній залі, площадках у внутрішньому дворику, аудиторіях десятого корпусу.

Вітаємо випускників! Бажаємо щастя, професійної та творчої реалізації!

Vivat Academia!

Більше фото за посиланням