Конвокація 2020: Відбулось урочисте вручення дипломів


За традицією 3 липня Чорноморський національний університет імені Петра Могили проводить конвокацію – урочистий випуск студентів. Ця дата обрана не випадково, адже саме у 1996 було створено Миколаївську філію Києво-Могилянської академії, яка нині відома як ЧНУ імені Петра Могили.

У 2020 році ЧНУ ім. Петра Могили святкує випуск студентів також 3 липня, але все ж  інакше у зв’язку з карантином: відсутні урочисте покладання квітів до Меморіалу Героїв Ольшанців і хода випускників та викладачів Могилянки в мантіях вулицею Соборною на чолі з військовим оркестром.

Попри це випускники все ж мали нагоду одягнути мантії та почути теплі слова від ректора університету Леоніда Клименка, першого проректора Наталії Іщенко, своїх викладачів, деканів факультетів і директорів інститутів.

І найголовніше – отримали дипломи. Вітаємо молодих фахівців та бажаємо кар’єрного зросту і наснаги у майбутніх звершеннях!

Більше фото за посиланням.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут