Конвокація 2020: Відбулось урочисте вручення дипломів

За традицією 3 липня Чорноморський національний університет імені Петра Могили проводить конвокацію – урочистий випуск студентів. Ця дата обрана не випадково, адже саме у 1996 було створено Миколаївську філію Києво-Могилянської академії, яка нині відома як ЧНУ імені Петра Могили.

У 2020 році ЧНУ ім. Петра Могили святкує випуск студентів також 3 липня, але все ж  інакше у зв’язку з карантином: відсутні урочисте покладання квітів до Меморіалу Героїв Ольшанців і хода випускників та викладачів Могилянки в мантіях вулицею Соборною на чолі з військовим оркестром.

Попри це випускники все ж мали нагоду одягнути мантії та почути теплі слова від ректора університету Леоніда Клименка, першого проректора Наталії Іщенко, своїх викладачів, деканів факультетів і директорів інститутів.

І найголовніше – отримали дипломи. Вітаємо молодих фахівців та бажаємо кар’єрного зросту і наснаги у майбутніх звершеннях!

Більше фото за посиланням.