Конвокація-2019: Відбулось урочисте вручення дипломів випускникам Могилянки


3 липня ЧНУ ім. Петра Могили святкує випуск студентів, адже саме у цей день у 1996 було створено Миколаївську філію Києво-Могилянської академії.

Захід розпочався традиційним покладанням квітів до Меморіалу Героїв Ольшанців. Після цього розпочалась хода випускників та викладачів Могилянки в мантіях вулицею Соборною. Колону очолювали студенти із державним символом України (прапором) та прапорами ЧНУ ім. Петра Могили, яких супроводжував військовий оркестр. Далі слідувала адміністрація університету, а за ними – кожний факультет та інститут зі своїм прапором на чолі з деканами, директорами та завідувачами кафедр.

Йшли ходою до Обласного палацу культури, де і відбулось вручення дипломів. З вітальним словом зі сцени виступив ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко. Також привітали випускників Могилянки заступник голови облдержадміністрації Олександр Трайтлі; випускник Могилянки, кандидат наук з Державного управління Олександр Гайду; а також заступник директора департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА Наталія Сокульска.

«Ви сьогодні отримаєте документ – результат важкої праці та черговий крок для здійснення ваших мрій. Бажаю, щоб усі ваші мрії здійснились!» – звернулась до випускників Наталія Сокульска.

У свою чергу, студенти виступили зі словами вдячності, виголосили присягу та урочисто виконали гімн ЧНУ ім. Петра Могили. Привітати винуватців свята, а також вручити дипломи захисникам вітчизни, випускникам інституту післядипломної освіти, запросили Миколаївського міського голову Олександра Сєнкевича.

«Бути випускником Могиляки – це велика відповідальність! Адже усі знають, що тут випускають найкращих студентів.  Хотів побажати лише одного: мрійте, мрії перетворюйте на цілі і досягайте своїх поставлених цілей. Нічого недосяжного немає. Дякую вам за те, що ви поповнюєте інтелектуальну еліту міста Миколаєва і нашої України. Впевнений у вас все буде добре!», – зазначив міський голова.

Далі на сцену Обласного палацу культури запрошували директорів інститутів та деканів факультетів, які вітали своїх випускників та вручали дипломи особисто кожному студентові. Декан факультету фізичного виховання та спорту Андрій Чернозуб не тільки привітав випускників, а й висловив слова вдячності батькам, які чекали на цей день разом зі своїми дітьми. Останніми дипломи отримали студенти факультету комп’ютерних наук.

Вітаємо випускників! Бажаємо щастя, професійної та творчої реалізації!

Vivat Academia!

Події та оголошення


липня
23
Кіноклуб MY ART проводить безкоштовний показ фільмів

Кіноклуб MY ART протягом всього літа показує кіно на відкритому майданчику закинутого Будинку офіцерів флоту, задля насичення культурного різноманіття у Миколаєві та формуванню культури участі в мистецьких подіях жителів міста. Вхід на усі події та кінопокази – ВІЛЬНИЙ. Локація заходу …

серпня
12
Відкрито конкурс Wrike Contest 2019!

Wrike, розробник сервісу для спільної роботи і управління проектами, відкриває новий міжнародний офіс в Празі, і запускає конкурс Work, Unleashed 2019. Мета конкурсу – генерація і реалізація ідей, які нададуть нові можливості у Wrike і дозволять компаніям-клієнтам досягати більш високих …

Шукаємо менторів для інноваційних стартапів

Проект UNIDO у пошуках наставників для «клінтех»-стартапів – півфіналістів конкурсу Проекту «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для МСП в Україні». Запрошуємо до співпраці власників бізнесу, менеджерів вищої ланки, PhD у галузі економіки, менеджменту, бізнесу, інтелектуальної власності, які могли б стати …