Конвокація-2018: Відбулось урочисте вручення дипломів випускникам Могилянки

3 липня  пройшов випуск бакалаврів та магістрів ЧНУ ім. Петра Могили.

Свято почалось покладанням квітів до Меморіалу героїв-ольшанців. Після чого розпочалась вже традиційна хода випускників, де студенти в мантіях пройшли вулицею Соборною (аж від Соборної площі і до Обласного палацу культури). Ходу очолювали студенти, які несли державний символ України – прапор, за ними йшов оркестр, який грав запальну музику, та адміністрація університету.  Далі – студенти на чолі зі своїми деканами та завідувачами кафедр.

Зі сцени Обласного палацу культури  ректор ЧНУ ім. Петра Могили, Леонід Клименко, привітав студентів та побажав успіху в подальшому житті та професійній діяльності. Також вітальне слово виголосив голова Миколаївської облдержадміністрації, Олексій Савченко. Студенти отримали від очільника ОДА настанови та рекомендації, які допоможуть у дорослому житті вже дипломованим фахівцям.

Також за багаторічну працю на освітянській ниві, сумлінне ставлення до виконання професійних обов’язків, безцінний досвід Олексій Савченко відмітив грамотами Обласної державної адміністрації викладачів ЧНУ імені Петра Могили, які працюють в університеті з його заснування: Білу Тетяну Миколаївну (доцента кафедри англійської мови Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили) та Гавелю Володимира Леонтієвича (доктора філософських наук, професора кафедра соціології Факультету соціології ЧНУ ім. Петра Могили). Ми розуміємо, що така нагода «ветеранам» освіти – вираження шани та підтримки з боку Адміністрації Президента України, Миколаївської ОДА; це цінування мудрого, досвідченого кадрового складу Миколаївщини.

(Олексій Савченко і Тетяна Біла)

(Олексій Савченко вітає Володимира Гавелю)

Знаковим є те, що саме Олексій Савченко мав нагоду вручити й перші дипломи випускникам. Їх отримали ті, хто також брав участь у АТО та відстоював честь, незалежність і суверенітет нашої могучої держави. Військовослужбовці «у минулому», а тепер: бакалавр з соціальної роботи – Дмитро Дем’яненко; бакалавр з комп’ютерної інженерії – Роман Бойко; бакалавр з правознавства – Дмитро Самарін; магістр з напрямку «Політологія» – Олександр Портнов. Навчання захисників у ЧНУ імені Петра Могили за кошти державного бюджету стало можливим завдяки цільової підтримки з боку МОН України та Миколаївської облдержадміністрації та за сприяння Адміністрації Президента. На сьогодні завдяки злагодженій роботі влади по навчально-науковому інституту післядипломної освіти навчання проходять близько 200 учасників АТО та УБД.

Олексій Савченко також не залишився без подарунку: професор Гавеля Володимир Леонтієвич подарував йому «Отзвуки житейской мудрости» – 2 збірки власних віршиків «гавельок». З кожним наступним запрошенням на сцену випускників та їх деканів, викладачів емоції у Обласний палац культури набирали обертів. Декани факультетів та інститутів вітали своїх випускників та особисто кожному студенту вручали диплом про отримання вищої освіти. Студенти та їх батьки чотири роки чекали цю радісну мить. І ось – тепер вони випускники миколаївської Могилянки, вони поповнили сім’ю могилянців та стали дипломованими фахівцями!

Нагадаємо, що 3 липня – не випадкова дата для конвокації студентів. Саме цього дня 1996 року було створено Миколаївський філіал Києво-Могилянської академії.

Вітаємо випускників! Бажаємо щастя, професійної та творчої реалізації!

Vivat Academia!