Концерт до Міжнародного дня жінок

Напередодні Міжнародного дня жінок в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся святковий концерт, організований силами культурно-мистецького центру нашого університету.

EgzVPUVxB9U

Традиційно свято розпочав ректор Леонід Клименко, який привітав присутніх зі святом весни, краси і тепла і побажав усім здоров’я, натхнення і радощів у житті.

У концерті взяли участь творчі колективи Могилянки: збірна КВК, фольклорний колектив “Вербиченька”, ілюзіоніст Максимус, випускник минулих років, “король джазу” Віктор Ханжин, танцювальне шоу “Могилянка family” та інші. Насолоджувалися глядачі запальними грузинськими і циганськими танцями, театральним шоу та іншими цікавими номерами.

iBsteFdlBYs

iqkfNzmUtgM

XGmYZfoOMec

_9T3Bu9Ffyk

2_ruf541-yM

Окрім того, всі присутні мали змогу спостерігати за перевтіленням звичайних викладачів на казкових героїв у театральній виставі “Білосніжка та 7 гномів”, де в головних ролях виступили директор Інституту філології Олександр Пронкевич, викладач кафедри теорії та історії літератури Владлена Руссова, заступник декана факультету комп’ютерних наук Євген Сіденко, викладач кафедри спортивних дисциплін Антон Боднар, викладач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Олександр Бєліков. Емоційність, креатив і завзятість викладачів не залишили байдужими жодного глядача у залі.

XWcGHhIj1jQ

Привітав жінок віршами власного авторства кандидат технічних наук, доцент кафедри інтелектуальних інформаційних систем Михайло Донченко, який подарував присутнім унікальні творчі знахідки свого серця.

40bz3uoHtUQ

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77