Контактна інформація ЧНУ


 



Структури, посади

Керівники, фахівці

Корпус

Кабінет

Телефон

(0512)

Ректор

Клименко Леонід Павлович

5-108

50-03-33

rector@

chmnu.edu.ua

Помічник ректора

Чуб Оксана Сергіївна

Перший проректор (в.о.)

Іщенко Наталія Михайлівна

1-314

55-15-39

Помічник першого проректора

Фіоніна Юлія Ігорівна

Проректор з наукової роботи

Беглиця Володимир Петрович

1-112

50-03-32

Помічник проректора з наукової роботи

Коваль Наталя Володимирівна

Проректор з науково-педагогічної роботи та питань розвитку

Клименко Микола Олексійович

1-314

46-41-24

Помічник проректора з науково-педагогічної роботи та питань розвитку

Фіоніна Юлія Ігорівна

Проректор з адміністративно-господарчої роботи (АГР)

Ляшенко Микола Васильович

1-213

76-55-51

Інститут державного управління

Директор

Ємельянов Володимир Михайлович

10П-201

76-71-88

76-71-92

Кафедра менеджменту та адміністрування

Плеханов Дмитро Олександрович (завідувач)

10П-304

76-71-95

Кафедра публічного управління та адміністрування

Євтушенко Олександр Никифорович (завідувач)

10П-202

76-91-90

Інститут філології

Директор

Пронкевич Олександр Вікторович

11-207

76-92-60

Кафедра англійської мови

Гришкова Раїса Олександрівна (завідувач)

11-107

76-55-80

Лінгафонний кабінет кафедри англійської мови

Харченко Тетяна Ігорівна

Кафедра англійської філології

Старшова Оксана Олександрівна (завідувач)

11-305

76-92-79

Кафедра журналістики

Монахова Тетяна Василівна (завідувач)

11-215

76-85-67

Кафедра романо-германської філології

Кіршова Ольга Володимирівна (завідувач)

11-212

76-55-82

Кафедра теорії та практики перекладу з англійської мови

Головньова-Коппа Ольга Володимирівна (завідувач випускаючої кафедри)

11-111

76-55-87

Кафедра теорії та практики перекладу з німецької мови

Науменко Анатолій Максимович (завідувач)

11-109

76-92-70

Кафедри української філології, теорії та історії літератури

Шестопалова Тетяна Павлівна (завідувач)

11-309

76-92-80

Медичний інститут

Директор

Грищенко Генадій Васильович

4-115

76-55-54

Кафедра екології та природокористування

Мітрясова Олена Петрівна (завідувач)

4-318

76-55-68

Лабораторія кафедри екології та природокористування

Нєпєіна Ганна Володимирівна

Лабораторія медичної хімії

Біла Антоніна Альбертівна

Кафедра анатомії, гістології, клінічної анатомії і оперативної хірургії

Козій Михайло Степанович (завідувач)

4-211

76-92-73

Лабораторія анатомії

Артюх Світлана Сергіївна

Лабораторія біології

Наконечна Юлія Олександрівна

Кафедра медичної біології та хімії, біохімії, фізіології та мікробіології

Авраменко Анатолій Олександрович (завідувач)

4-202

76-55-71

Навчально-науковий інститут післядипломної освіти

Директор

Норд Ганна Леонідівна

5-103

76-55-59

Заступник директора

Руда Анастасія Сергіївна

5-103

76-55-59

Заступник директора з питань підвищення кваліфікації

Зуб Катерина Миколаївна

Кафедра якості, стандартизації та техногенно-екологічної безпеки

Григор’єва Людмила Іванівна (завідувач)

4-204

46-54-95

76-55-69

Факультет економічних наук

Декан (в.о.)

Філімонова Олена Борисівна

5-102

46-41-26

Кафедра економіки підприємства

Кузьменко Олександр Борисович (завідувач)

4-212

76-92-77

Кафедра економічної теорії та міжнародної економіки

Фертікова Тетяна Михайлівна (завідувач)

4-114

76-55-96

Кафедра обліку та аудиту

Великий Юрій Володимирович (в.о. завідувача)

4-313

76-55-63

Секція професійного англомовного навчання

4-315

76-55-63

Кафедра управління земельними ресурсами

Горлачук Валерій Васильович (завідувач)

4-212

76-92-78

Кафедра фінансів і кредиту

Черненок Катерина Петрівна (в.о. завідувача)

4-316

76-55-97

Факультет комп’ютерних наук

Декан

Мусієнко Максим Павлович

2-409

76-55-74

Кафедра автоматизації і комп’ютерно-інтегрованих технологій

Трунов Олександр Миколайович
(завідувач)

4-303

46-40-14

Кафедра інженерії програмного забезпечення

Фісун Микола Тихонович (завідувач)

2-402

76-55-98

Лабораторія інформаційних систем та баз даних

2-509

Кафедра інтелектуальних та інформаційних систем

Коваленко Ігор Іванович (завідувач)

2-401

76-55-72

Кабінет дипломного проектування

Ряхіна Емма Григорівна
(завідуюча)

Кабінет професорів

Фісун Микола Тихонович

2-405

46-40-74

Кондратенко Юрій Пантелійович

Кафедра комп’ютерної інженерії

Дворник Ольга Василівна (завідувач)

2-305

76-92-75

Кабінет професорів

Кутковський Валентин Якович

2-307

24-23-71

Мещанінов Олександр Павлович

Кафедра прикладної та вищої математики

Хомченко Анатолій Никифорович (завідувач)

2-404

76-55-73

Лабораторія “Globalodgic”

2-504

76-92-74

Факультет політичних наук

Декан

Шевчук Олександр Володимирович

3-104

76-55-53

Кафедра історії

Котляр Юрій Вадимович (завідувач)

3-102

76-55-94

76-55-57

Миколаївське відділення Інституту історії України НАН при ЧНУ ім. П.Могили

Котляр Юрій Вадимович (завідувач)

3-107

76-55-57

Науково-дослідний інститут «Полоністики»

Сінкевич Євген Григорович 

3-107а

76-55-57

Миколаївське відділення Інституту української археології та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України

Кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики

Тригуб Олександр Петрович (завідувач)

3-206

76-55-79

Кафедра політичних наук

Іванов Микола Семенович (завідувач)

3-202

76-55-78

Факультет соціології

Декан

Ляпіна Людмила Анатолівна

10-309

76-55-52

Кафедра соціології

Мейжис Ірина Альбертівна (завідувач)

10-308

57-18-00

Кафедра соціальної роботи та педагогіки

Коваль Ганна Володимирівна (завідувач)

10-202

76-92-82

Кафедра психології

Васильєв Ярослав Васильович (завідувач)

10-208

76-92-82

Миколаївський центр соціологічних досліджень

Мейжис Ірина Альбертівна (наук.керівник) та Локтіонова Дінара Анатоліївна (керівник)

4-105a

76-55-60

Факультет фізичного виховання і спорту

Декан

Чернозуб Андрій Анатолійович

3-105

76-55-95

Кафедра веслування

Димова Антоніна Миколаївна (завідувач)

Водно-спортивний комплекс ЧНУ

(097) 598-74-70

Кафедра медико-біологічних основ спорту та фізичної реабілітації

Кочина Марина Леонідівна (завідувач)

3-105

76-55-95

Кафедра олімпійського та професійного спорту

Сергій Вікторович Латишев (завідувач)

3-105

76-55-95

Кафедра спортивних дисциплін

Радченко Юрій Анатолійович (завідувач)

1-219

76-55-95

Юридичний факультет

Декан

Січко Дмитро Сергійович

2-311

76-55-65

Кафедра історії та теорії держави і права

Лісна Іванна Стефанівна (завідувач)

2-303

76-55-61

Юридична клініка «Veritas»

Лісна Іванна Стефанівна

76-55-61

Кафедра конституційного та адміністративного права і процесу

Грицаєнко Леонід Романович (в.о. завідувача)

2-302

50-05-54

Кафедра цивільного та кримінального права і процесу

Шведова Ганна Леонідівна (завідувач)

2-301

76-55-62

Науково-дослідна частина та відділ аспірантури

Начальник науково-дослідної частини та відділу аспірантури

Андрєєв В’ячеслав Іванович

1-113

76-92-67

Провідні фахівці відділу аспірантури

Монзуль Лариса Василівна

1-115

76-55-99

Василюха Оксана Володимирівна

Підготовче відділення 

Завідувач підготовчого відділення та відповідальний секретар приймальної комісії

Олійник Ірина Анатоліївна

1-107

24-41-89

Провідні фахівці

Шмуля Любов Володимирівна

Скиба Дар’я Юріївна

Вчена Рада

Вчений секретар

Орленко Марина Володимирівна

5-106

76-55-89

Навчально-методичний відділ

Начальник

Потай Інна Юріївна

4-109

76-55-86

Провідний фахівець для виконання навчально-виховної роботи зі студентами

 Полуніна Валентина Георгіївна

2-203

46-41-04 

Розклад

4-108

76-92-76

Відділ міжнародних зв’язків

Начальник

Іовчева Аліна Михайлівна

5-104

76-55-77

Провідний фахівець відділу

Бойченко Галина Вікторівна

Редакційно-видавничий відділ

Начальник відділу

Іщенко Анастасія Дмитрівна

1-004

76-55-81

Контент-редактор офіційного сайту ЧНУ

Лимар Маргарита Юріївна

1-411

76-92-19

Бібліотека

Директор бібліотеки

Петроченко Ганна Миколаївна

1 корпус

1 поверх

46-41-45

Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки

Болдуреску Лілія Павлівна

Читальна зала

1 корпус

1 поверх

76-55-90

Читальна зала

11 корпус

цокольний поверх

76-92-71

Обробка літератури

11 корпус

цокольний поверх

76-92-72

Відділ кадрів

Начальник

Саєнко Оксана Анатоліївна

1-308

76-55-56

Провідний фахівець відділу

Волгіна Ольга Володимирівна

Студентський відділ кадрів

Оніщенко Людмила Олександрівна (заступник начальника)

1-312a

76-55-93

Гаврилюк Людмила Миколаївна

(пров.фахівець)

Юридичний відділ

Начальник відділу

Наконечний Роман Григорович

1 корпус

2 поверх

76-92-66

Канцелярія

Начальник відділу

Бочкарьова Олена Аркадіївна

1-303

55-15-41

Фінансова частина

Головний бухгалтер

Руденко Олена Анатоліївна

1 корпус

1 поверх

76-55-66

Заст. головного бухгалтера

Андрющенко Тетяна Володимирівна

1 корпус

1 поверх

55-08-11

Планово-фінансовий відділ

Зіміна Ірина Андріївна

1-204

76-55-67

Інформаційно-комп’ютерний центр

Керівник центру

Боровльов Віктор Дмитрович

1-402

76-55-50

Сервіс електронного обладнання ІКЦ

1-304

76-92-69

Комп’ютерний клас № 10

1-202а

76-82-90

Комп’ютерний клас 11 корпусу

11-206

76-92-63

Пункт друку читальної зали

1 корпус

1 поверх

76-55-90

Пункт друку № 2

2-400 а

76-55-91

Навчальний медіа центр

(діє при Інституті філології)

Керівник центру

Супрун Олександра

10л-103

76-85-67

Центр культури, мистецтв та зв’язків з громадськістю

Керівник центру

Монахова Олена Володимирівна

1 корпус

2 поверх

46-41-04

Галерея мистецтв

Омельченко Любов Анатоліївна

1 корпус

1 поверх

24-30-18

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню

іє при Навчально-науковому інституті післядипломної освіти)

Керівник центру

Гайдаржи Світлана Олександрівна

4-107

76-71-80

Координатор з питань набору, навчання та сприяння працевлаштуванню студентів-інвалідів

Присяжнюк Наталія Станіславівна

4-107

76-71-80

Керівник центру психологічної служби

Теглівець Лариса Вікторівна

4-107

76-71-80

Профспілки ЧНУ та студентське самоврядування

Голова профспілкового комітету ЧНУ

Верба Світлана Миколаївна

4-112

76-92-62

Скарбник профспілкового комітету ЧНУ

Андрющенко Тетяна Володимирівна

55-08-11

Студентська колегія

4-112

76-92-62

Відділ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту

Провідний інженер з пожежної безпеки служби пожежної безпеки

Паламарчук Олександр Павлович

2-103

76-55-85

Провідний інженер з охорони праці

Сінковський Андрій Петрович

Медпункт

Цикалюк Наталя Іллівна

1 корпус

1 поверх

55-18-23

Адміністративно-господарська частина

Начальник експлуатаційно-технічного відділу

Клименко Людмила Петрівна

1-103

76-55-76

50-00-69

 

 

Події та оголошення


Квітня
24
Квітнева серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається чергова серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 24-26 квітня. Окрім того, українських науковців запрошено брати участь у …

Травня
20
Журнал «Простоекономіка»

Кому потрібно розумітись в економіці і фінансах? Якщо економіка оточує всіх людей і всі люди мають гроші, то в цих речах, основних їх моментах мають розумітись усі. Своїм журналом ми ламаємо стандарти подання професійної інформації. Ми знайомимо всіх з серйозними, …

квітня
19
Перегляд кінострічки “Віфлеєм”

Запрошуємо до перегляду кінострічки “Віфлеєм” з нагоди святкування 70-річчя держави Ізраїль 19 квітня на 10.30 в ауд. 11-210