Консультація експертів з оновлення переліку видів флори і фауни, які потребують охорони

26 жовтня в приміщенні Вченої ради ЧНУ ім. Петра Могили відбулась консультація експертів з оновлення переліку видів флори і фауни, які потребують охорони на регіональному рівні.
Регіональний червоний список Миколаївської області не оновлювався з 1990-го року. Поставлено завдання переробити та оновити його. Цього вимагає обласна програма охорони довкілля.

«Нині змінилась ситуація. Масово знищуються декоративні ранньовесняні рослини, частина з них знаходиться під охороною національного рівня. Тому треба розробити режим охорони об’єктів, які заслуговують охорони на місцевому рівні. Окремо неможливо впоратись із такою проблемою, тому ми залучили найкращих фахівців», – прокоментував Олег Деркач, директор регіонального ландшафтного парку «Трилігурський» .

Учасники заходу – науковці Херсонського, Миколаївського, Одеського, Первомайського районів, працівники установ природно-заповідного фонду Миколаєва, представники Національних парків. Залучили також університетські сили. На заході була присутня депутат обласної ради Надія Іванова. Присутність Надії Валеріївни надзвичайно важлива, адже обговорюватимуть регіональний червоний список Миколаєва. Він буде винесений на затвердження сесією обласної ради. А наукові напрацювання ляжуть в основу прийняття рішень на обласному рівні.

Ректор університету Леонід Клименко привітав гостей у нашому навчальному закладі. Він зазначив, що для ЧНУ. ім. Петра Могили завжди приємно і корисно проводити такі наради. Леонід Павлович побажав усім наснаги у подальшій роботі. І запевнив, що наш університет завжди буде стояти на боці захисту природи для того, щоб ми могли пишатися не лише людським потенціалом, а й тим, що ми зберігаємо природу та культурні цінності.

????????????????????????????????????

DSC_0197 DSC_0191 DSC_0184 DSC_0181

????????????????????????????????????

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.