Консультаційний пункт приймальної комісії ЧНУ імені Петра Могили розпочав свою роботу

12 липня 2021 року розпочав свою роботу консультаційний пункт приймальної комісії ЧНУ імені Петра Могили. Працюватиме він до 23 липня включно.

Для детальної інформації ми вирішили запитати членкиню пункту Наталії Шевченко, кандидатку історичних наук, старшу викладачку кафедри історії, заступницю декана факультету політичних наук.

Розкажіть, яка роль консультаційного пункту приймальної комісії до початку терміну подачі заяв абітурієнтами.

Перед початком роботи консультаційного пункту було створено графік роботи, згідно з яким кожен день працюють представники всіх факультетів. Таким чином абітурієнт має можливість поспілкуватися безпосередньо з викладачами різних кафедр.

Основна мета консультаційного пункту – це консультація абітурієнтів щодо особливостей вступу на кожну спеціальність, ознайомлення з тим, яке ЗНО вони мають складати, яка сума сплати навчання в Могилянці, про наявні форми навчання та ліцензійний обсяг факультетів.

Чи багато в майбутніх студентів виникає питань щодо вибору спеціальностей? Які питання ставлять найчастіше? І яку функцію виконує консультаційний пункт вже під час подачі заяв?

Безперечно, питань багато в абітурієнтів. Зазвичай цікавить навчання на певній спеціальності та умови вступу саме туди. Важливо також одразу розуміти перспективи роботи після навчання.

Буває, абітурієнти не впевнені, на яку спеціальність вони вступили; вони можуть зорієнтуватися за факультетом, але хочуть дізнатися додаткову інформацію щодо специфіки навчання на кожній спеціальності, щодо практики студентів, щодо різниці в програмах та значенні між кафедрами одного факультету, а також які предмети вивчатимуться, ким випускник зможе працювати після навчання.

Якщо в абітурієнтів виникають питання саме щодо умов вступу, правил подачі заяв та пріоритетів, то ми [консультаційний пункт] допомагаємо в співпраці з приймальною комісією.

Коли?

12 – 23 липня 2021 року
понеділок – п’ятниця 9:00 – 15:00
Субота 9:00 – 13:00

Де?

м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10 (головний корпус, галерея)

Нагадуємо, уже 14 липня починається прийом електронних заяв для вступу за держзамовленням та за кошти юридичних та фізичних осіб.