Консультант GlobalLogic викладає в ЧНУ ім. Петра Могили

У новому навчальному семестрі консультант GlobalLogic Іван Биков з офісу в Миколаєві викладає дисципліну «Професійна практика програмної інженерії» для студентів Факультету комп’ютерних наук ЧДУ імені Петра Могили.

Залучення практиків до співпраці з університетами та, зокрема, до викладацької діяльності дозволяє наповнити навчальні програми актуальним контентом та формувати траєкторію навчання студентів відповідно до потреб ІТ-індустрії.

Джерело: GlobalLogic Ukraine (https://www.facebook.com/GlobalLogicUkraine/)

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.