Консультант GlobalLogic викладає в ЧНУ ім. Петра Могили

У новому навчальному семестрі консультант GlobalLogic Іван Биков з офісу в Миколаєві викладає дисципліну «Професійна практика програмної інженерії» для студентів Факультету комп’ютерних наук ЧДУ імені Петра Могили.

Залучення практиків до співпраці з університетами та, зокрема, до викладацької діяльності дозволяє наповнити навчальні програми актуальним контентом та формувати траєкторію навчання студентів відповідно до потреб ІТ-індустрії.

Джерело: GlobalLogic Ukraine (https://www.facebook.com/GlobalLogicUkraine/)

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.