Конкурс у рамках грантової програми Development Cooperation and Democracy Promotion Programme

Шановні викладачі та працівники Чорноморського національного університету
імені Петра Могили

Триває конкурс у рамках грантової програми Development Cooperation and Democracy Promotion Programme від Міністерства закордонних справ Литовської республіки.

Пріоритети конкурсу:

1. Підтримка реалізації освітніх реформ, передбачених Угодою про асоціацію ЄС і України.
  2. Підтримка громадян України, які постраждали від анексії Криму й конфлікту в Східній Україні.
  3. Нарощування потенціалу в галузі збереження історичної та культурної спадщини в Україні.
  4. Підтримка реалізації реформ права й справедливості в Грузії, Молдові та Україні.
  5. Здійснення реформ, передбачених Угодою про асоціацію між ЄС і Грузією, Молдовою і Україною.
  6. Посилення координації та взаємного співробітництва в здійсненні угод про асоціацію між Європейським Союзом та Грузією, Молдовою, Україною.
  7. Зміцнення партнерських відносин з бізнесом, що сприяє досягненню цілей сталого розвитку Організації Об’єднаних Націй до 2030 року.
  8. Зміцнення демократичних процесів в ЄС шляхом поширення незалежної інформації й нарощування потенціалу в галузі стратегічної комунікації.

Кінцевий термін подачі заявок – 28 жовтня 2018 року.

Детальніша інформація про конкурс за посиланням.

З найкращими побажаннями,
міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77