Конкурс студентських фоторобіт в ЧНУ ім. Петра Могили

njm

Оголошується конкурс студентських фоторобіт, присвячених студентському життю у Чорноморському національному університету ім. Петра Могили

До участі у конкурсі запрошуються студенти всіх спеціальностей Університету.

Конкурсні номінації фоторобіт:

1. «Селфі з викладачем»
  2. «Студентські будні»
  3. «Студент в гуртожитку: міфи та реальність»
  4. «Чи є життя поза ЧНУ? (студентське дозвілля)»
  5. «Довільна фоточка (пов’язна з університетом)»

Етапи проведення конкурсу

Конкурсні роботи приймаються з 1 до 25 листопада 2017 року. З усіх надісланих фотографій конкурсною комісією буде відібрано 30, які будуть безкоштовно роздруковані та візьмуть участь у виставці.

Виставка проходитиме у форматі «фотосушки» у 5-ому корпусі університету з 4 по 8 грудня 2017 року. Конкурсна комісія складається з представників від студентства та університетських студентських організацій, представників викладацького складу університету та міжнародних експертів з США.

Під час виставки буде проведено студентське голосування, де будуть обрані переможці у кожній з номінації. Переможці будуть нагороджені дипломами та призами з символікою університету.

Вимоги до фоторобіт:

• назва фотографії;
  • роботи повинні бути відзняті особисто автором;
  • формат JPG, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів;
  • дозволяється мінімальне використання комп’ютерної обробки фотографій у графічних редакторах;
  • роботи повинні відповідати нормам моралі, діючого законодавства та здорового глузду!

Для участі у Конкурсі потрібно надіслати заявку та конкурсну роботу(-и) до 25 листопада 2017 року на ел. пошту: dsayukraine@gmail.com

У Заявці повинна міститись наступна інформація:

1) Прізвище, ім’я, по-батькові учасника
2) Факультет, курс, група
3) Контактний телефон
4) E-mail
5) Назва фотографії + фотографія

Використання фотографій

Авторські та майнові права на фотографії зберігаються за авторами. Участь у конкурсі означає згоду автора на використання його фотографій в різноманітних матеріалах, пов’язаних з конкурсом та університетом (ЗМІ та медіа, фотовиставки, інше) без грошової винагороди та будь-яких інших компенсацій за це. При будь-якому публічному використанні фотографій зазначається ім’я автора.

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки (10л-219)
Сай Дмитро Вікторович – 0661474264
Ел. адреса: dsayukraine@gmail.com

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.