Конкурс перекладів «The World of Young Translators» для учнів

У період з 28 лютого до 9 березня відбувалася церемонія вручення дипломів школярам, які брали участь у конкурсі перекладів прозового та поетичного текстів «The World of Young Translators».

Викладачі кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови і завідувач секцією ТПП Ольга Головньова-Коппа започаткували проведення щорічного конкурсу перекладів серед учнів шкіл міста Миколаїв.

Цього року брали участь у конкурсі школярі ММК імені В. Д. Чайки, а саме: Комишник Юліана, Усік Олександра, Кльован Єлизавета, Чайка Ольга, Ступаченко Дар’я, Овод Анна;

Миколаївська спеціалізована школа № 22 з поглибленим вивченням англійської мови: Лінченко Анастасія, Оніщук Катерина, Наливайченко Валерія, Лабарткава Сергій, Акулініна Аліна, Чокова Анастасія, Клева Катерина;

Перша українська гімназія ім. М. Аркаса: Подлісна Юлія

Варто відзначити, що роботи заслуговують на позитивну оцінку і свідчать про високий рівень володіння англійською і українською мовами.

Дякуємо всім учасникам першого конкурсу перекладів і бажаємо творчого натхнення, міцного здоров’я і подальших успіхів. Дякуємо директорам ММК імені В. Д. Чайки – Січку С. М., Першої української гімназії ім. М. Аркаса – Бережному С. В і директору Миколаївської спеціалізованої школи № 22 – Богуну П. М. за організацію і сприяння у проведенні конкурсу.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики