Конкурс перекладів «The World of Young Translators» для учнів

У період з 28 лютого до 9 березня відбувалася церемонія вручення дипломів школярам, які брали участь у конкурсі перекладів прозового та поетичного текстів «The World of Young Translators».

Викладачі кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови і завідувач секцією ТПП Ольга Головньова-Коппа започаткували проведення щорічного конкурсу перекладів серед учнів шкіл міста Миколаїв.

Цього року брали участь у конкурсі школярі ММК імені В. Д. Чайки, а саме: Комишник Юліана, Усік Олександра, Кльован Єлизавета, Чайка Ольга, Ступаченко Дар’я, Овод Анна;

Миколаївська спеціалізована школа № 22 з поглибленим вивченням англійської мови: Лінченко Анастасія, Оніщук Катерина, Наливайченко Валерія, Лабарткава Сергій, Акулініна Аліна, Чокова Анастасія, Клева Катерина;

Перша українська гімназія ім. М. Аркаса: Подлісна Юлія

Варто відзначити, що роботи заслуговують на позитивну оцінку і свідчать про високий рівень володіння англійською і українською мовами.

Дякуємо всім учасникам першого конкурсу перекладів і бажаємо творчого натхнення, міцного здоров’я і подальших успіхів. Дякуємо директорам ММК імені В. Д. Чайки – Січку С. М., Першої української гімназії ім. М. Аркаса – Бережному С. В і директору Миколаївської спеціалізованої школи № 22 – Богуну П. М. за організацію і сприяння у проведенні конкурсу.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники