Конкурс “Кращий студент України”


Студреспубліка запрошує взяти участь у Всеукраїнській конкурсній програмі «Кращий студент України». Це захід, покликаний виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді нашої країни.

Щоб отримати таке звання, потрібно гідно подолати 3 етапи конкурсу: вишівський, регіональний і фінал, який пройде за участі переможців регіональних змагань зі всієї країни.  Обирати переможців будуть аж у 10 номінаціях, тому можна спробувати отримати звання як «Кращого студента-аналітика», так  і  «Кращого студента-спортсмена».

Аби взяти участь у конкурсі треба зареєструватися за посиланням.

Більше детальної інформації про номінації та сам конкурс можна дізнатися на офіційному сайті Студреспубліки.

 

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.