Конкурс “Кращий студент України”


Студреспубліка запрошує взяти участь у Всеукраїнській конкурсній програмі «Кращий студент України». Це захід, покликаний виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді нашої країни.

Щоб отримати таке звання, потрібно гідно подолати 3 етапи конкурсу: вишівський, регіональний і фінал, який пройде за участі переможців регіональних змагань зі всієї країни.  Обирати переможців будуть аж у 10 номінаціях, тому можна спробувати отримати звання як «Кращого студента-аналітика», так  і  «Кращого студента-спортсмена».

Аби взяти участь у конкурсі треба зареєструватися за посиланням.

Більше детальної інформації про номінації та сам конкурс можна дізнатися на офіційному сайті Студреспубліки.

 

Події та оголошення


березня
5
Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

лютого
21
Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77