Конкурс “Кращий студент України”


Студреспубліка запрошує взяти участь у Всеукраїнській конкурсній програмі «Кращий студент України». Це захід, покликаний виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді нашої країни.

Щоб отримати таке звання, потрібно гідно подолати 3 етапи конкурсу: вишівський, регіональний і фінал, який пройде за участі переможців регіональних змагань зі всієї країни.  Обирати переможців будуть аж у 10 номінаціях, тому можна спробувати отримати звання як «Кращого студента-аналітика», так  і  «Кращого студента-спортсмена».

Аби взяти участь у конкурсі треба зареєструватися за посиланням.

Більше детальної інформації про номінації та сам конкурс можна дізнатися на офіційному сайті Студреспубліки.

 

Події та оголошення


липня
2
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
23
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
21
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили