Конкурс коміксів для Festival de bande dessinée Lausanne

На талановитих людей чекає конкурс коміксів BDFIL. Цьогорічна тема – Shadow («Тінь»). Найкращі проекти і власне фіналістів представлять і запросять на фестиваль 12 – 16 вересня 2019 року в Лозанні (Швейцарія). Вік кандидатів – від 15 років. У кожному проекті потрібно представити повну історію на одній сторінці з текстом або без нього. Проект має бути тісно пов’язаний з темою конкурсу, і цю тему можна вільно інтерпретувати. Кожен проект потрібно представити у форматі A3 (максимум – 29,7 см x 42 см) і у французькому форматі (вертикально).

Призи:

• перше місце – 2 000 швейцарських франків (близько 1 760 €);
  • друге місце – 1 500 швейцарських франків (близько 1 320 €);
  • третє місце – 1 000 швейцарських франків (близько 880 €).

Дедлайн: 1 липня

Деталі та офіційні правила конкурсу

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).