Конкурс екокоміксів «ЗРОБИ свій внесок в екологічну привабливість міста Миколаєва!»

У Школі юного еколога оголошується конкурс екокоміксів!

Лозунг конкурсу «ЗРОБИ свій внесок в екологічну привабливість міста Миколаєва!»

ПРАВИЛА КОНКУРСУ:

1. До участі у конкурсі екокоміксів допускаються школярі, студенти коледжів і технікумів, студенти ЗВО та інша молодь. Допускається групова участь (від окремих груп, класів, інше).

2. Правила оформлення коміксів:

• Тематика коміксів – екологічна. Перевага буде віддаватися коміксам, які спрямовані на вирішення екологічних проблем міста Миколаєві і Миколаївської області,
  • Формат А1,
  • Комікс має бути представлений малюнками чи фото з обов’язковим текстом, який оформлюється у вигляді «хмарки». Текст – на українській мові. Приклад:

• Колір оформлення: за бажанням автора/авторів.
  • У нижньому правому куті відображуються дані про авторів: П.І.Б., школа/ЗВО, населений пункт

3. Комікси надсилати до 01.06.2019 р. на кафедру екології ЧНУ імені Петра Могили (54003, м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10, ауд. 4-318)

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 068 185 30 78, Макарова Олена Валеріївна

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КОНКУРСУ ПЕРЕМОЖЦІ ОТРИМАЮТЬ НАГОРОДИ,

РОБОТИ БУДУТЬ ОПРИЛЮДНЕНІ у FACEBOOK та INSTAGRAM!