Конкурс для студентів за програмою Еразмус + Ka 107

Відкрито конкурс академічної семестрової мобільності для студентів за програмою Еразмус + Ka 107  на перший семестр 2018-2019 навчального року в Університеті Ка Фоскарі (Венеції, Італія). Дана програма реалізується у і в рамках Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Подаватися на програму можуть бакалаври, магістри та аспіранти, які навчаються за спеціальностями “Історія”, “Економіка”, “Екологія”, “Англійська філологія” та “Політологія”.

Студенти, які беруть участь в програмі Еразмус + Ka 107, отримують стипендію для проходження семестрового навчання та відшкодування транспортних витрат. Навчання здійснюється за заздалегідь узгодженою навчальною програмою, що відповідає навчальному плану ЧНУ ім. П. Могили.

Усі студенти, які бажають взяти участь у програмі мобільності, повинні подати наступний пакет документів:

1. Заяву на ім’я декана про бажання взяти участь у програмі обміну з трьома візами про відсутність навчальної, фінансової заборгованостей та середнім балом навчання студента за результатами останньої сесії.
  2. Сертифікати про участь у громадській, науковій, інших видах діяльності.
  3. Копію першої сторінки закордонного паспорту
  4. Сертифікат з англійської мови (або володіти на достатньому рівні, аби його міг підтвердити викладач університету за допомогою тестування). Мовна підготовка студента повинна відповідати як мінімум рівню B2 згідно Загальноєвропейської системи за оцінкою володіння іноземною мовою (CEFR).
  5. Мотиваційний лист англійською мовою (електронний варіант висилати за адресою fordep@chmnu.edu.ua)
  6. CV, укладене англійською мово за зразком ЄС (можна зробити за посиланням https://europass.cedefop.europa.eu/en/documents/curriculum-vitae/templatesinstructions.iehtml) (електронний варіант висилати за вищезгаданою адресою).

Всі документи надсилаються в електронному вигляді на адресу fordep@chmnu.edu.ua.

Дедлайн подачі документів: 2 березня 2018 року.

Для з’ясування всіх уточнюючих деталей можна звертатися до міжнародного відділу ЧНУ ім. П. Могили (ауд. 5-104).

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.