Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси».

Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися будь-якими матеріалами: будь-то олівці, фломастери, ручки або планшет.

Як стати учасником:

1. Якщо Ви – студент українського вищого навчального закладу, то надсилайте ескіз на електронну скриньку: kochut.work@gmail.com
  2. Обов’язково вказати тему листа — «Конкурс найкращий ескіз»
  3. До листа необхідно додати чітку фотографію/скан студентського квитка, а також посилання на Ваші сторінки в соціальних мережах (Facebook, Instagram).
  4. Дедлайн прийому листів з ескізами — 3 квітня.

Переможець буде визначений в кінці конкурсу. Кожен учасник буде повідомлений про отримання листа з ескізом. Просимо всю інформацію вказати в одному повідомленні, не писати кілька разів.

Приз та переможці

Буде обрано три ескізи, на основі яких ми виготовимо три прикраси. Плануємо виставити їх на аукціон, 100% отриманих коштів буде передано факультетам університетів (для придбання техніки, тощо), на яких навчаються переможці. Окрім цього, на сторінках наших соцмереж ми відзначимо 10 найкращих робіт учасників.

Важливо: авторське право на ескіз залишається за творцем ескізу, право на виготовлення прикраси — за майстернею Kochut.

13 квітня 2020 року ми оголосимо результати конкурсу на нашому сайті (у розділі Блог), а також в соцмережах. Про процес створення, продаж трьох прикрас та передачу коштів університету ми також проінформуємо на своїх сторінках.

Нехай щастить та великого вам натхнення!

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).