Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси».

Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися будь-якими матеріалами: будь-то олівці, фломастери, ручки або планшет.

Як стати учасником:

1. Якщо Ви – студент українського вищого навчального закладу, то надсилайте ескіз на електронну скриньку: kochut.work@gmail.com
  2. Обов’язково вказати тему листа — «Конкурс найкращий ескіз»
  3. До листа необхідно додати чітку фотографію/скан студентського квитка, а також посилання на Ваші сторінки в соціальних мережах (Facebook, Instagram).
  4. Дедлайн прийому листів з ескізами — 3 квітня.

Переможець буде визначений в кінці конкурсу. Кожен учасник буде повідомлений про отримання листа з ескізом. Просимо всю інформацію вказати в одному повідомленні, не писати кілька разів.

Приз та переможці

Буде обрано три ескізи, на основі яких ми виготовимо три прикраси. Плануємо виставити їх на аукціон, 100% отриманих коштів буде передано факультетам університетів (для придбання техніки, тощо), на яких навчаються переможці. Окрім цього, на сторінках наших соцмереж ми відзначимо 10 найкращих робіт учасників.

Важливо: авторське право на ескіз залишається за творцем ескізу, право на виготовлення прикраси — за майстернею Kochut.

13 квітня 2020 року ми оголосимо результати конкурсу на нашому сайті (у розділі Блог), а також в соцмережах. Про процес створення, продаж трьох прикрас та передачу коштів університету ми також проінформуємо на своїх сторінках.

Нехай щастить та великого вам натхнення!

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році