Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»


Шановні колеги!

4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений у зв’язку з цим карантин, формат проведення конференції остаточно не визначений.

Але, в будь-якому випадку, оргкомітет конференції працює за планом і продовжує роботу над формуванням збірника матеріалів конференції.

Звертаємося до Вас з проханням зареєструватися за посиланням та надіслати тези своєї доповіді до 10 травня 2020 р. на електронну адресу: tanjaskiba@gmail.com.

Вимоги до оформлення матеріалів та інформаційний лист Ви знайдете за посиланням.

Участь у конференції та публікація тез доповіді безкоштовна.

Обіцяємо тримати Вас у курсі справ з огляду на подальший розвиток подій.

93122177_2940497152663314_3872898489000132608_o.jpg

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …