Конференція з проблем вищої екологічної освіти

28−29 березня 2017 р. Одеський державний екологічний університет провів Науково-методичну конференцію «Сучасний стан та проблеми вищої екологічної освіти України».

Чорноморський національний університет імені Петра Могили став співорганізатором цієї конференції. У заході взяла участь завідувач кафедри екології та природокористування Олена Мітрясова.

Учасники конференції у доповідях представляли роль, формат, опис освітньої програми підготовки екологів, а також структуру і зміст стандарту вищої екологічної освіти. Всі учасники приєдналися до активної дискусії та надали свої коментарі з проблем розвитку вищої екологічної освіти в Україні в контексті нових стандартів

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.