Конференція з проблем вищої екологічної освіти

28−29 березня 2017 р. Одеський державний екологічний університет провів Науково-методичну конференцію «Сучасний стан та проблеми вищої екологічної освіти України».

Чорноморський національний університет імені Петра Могили став співорганізатором цієї конференції. У заході взяла участь завідувач кафедри екології та природокористування Олена Мітрясова.

Учасники конференції у доповідях представляли роль, формат, опис освітньої програми підготовки екологів, а також структуру і зміст стандарту вищої екологічної освіти. Всі учасники приєдналися до активної дискусії та надали свої коментарі з проблем розвитку вищої екологічної освіти в Україні в контексті нових стандартів

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики