Конференція з проблем вищої екологічної освіти

28−29 березня 2017 р. Одеський державний екологічний університет провів Науково-методичну конференцію «Сучасний стан та проблеми вищої екологічної освіти України».

Чорноморський національний університет імені Петра Могили став співорганізатором цієї конференції. У заході взяла участь завідувач кафедри екології та природокористування Олена Мітрясова.

Учасники конференції у доповідях представляли роль, формат, опис освітньої програми підготовки екологів, а також структуру і зміст стандарту вищої екологічної освіти. Всі учасники приєдналися до активної дискусії та надали свої коментарі з проблем розвитку вищої екологічної освіти в Україні в контексті нових стандартів

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.