Конференція з питань євроінтеграційної політики України

16 листопада у приміщенні Вченої ради ЧНУ ім.. Петра Могили відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Реалізація євроінтеграційної політики України: суспільно-політичний та безпековий аспект».

Захід організовано в межах гранту Міністерства освіти та науки України з наукової роботи молодих учених «Реалізація євроінтеграційної політики України шляхом залучення до цього процесу громадянського суспільства в умовах необхідності зміцнення національної безпеки».

На початку конференції усіх учасників привітала доктор наук з державного управління Юліана Палагнюк . Саме вона є організатором заходу та керівником цього проекту. Також у реалізації грантового проекту участь взяли кандидат політичних наук Аліна Іовчева та викладач факультету екології Діана Крисінська, кандидат політичних наук Анна Соловйова, кандидат політичних наук Тетяна Лушагіна, кандидат педагогічних наук Дмитро Сай та кандидат наук з державного управління Тетяна Скиба.

Юліана Вікторівна зазначила: «Обговорення євроінтеграційних питань є надзвичайно важливим для нашої держави, адже  після підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС, ми все більше цікавимося, яким чином Україна співпрацює з ЄС і яким чином ми можемо залучати європейський досвід у різні сфери нашого життя».

У конференції взяли участь молоді науковці різних спеціальностей: соціології, політології, екології та ін.

K2 K3 K1

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.