Конференція з питань євроінтеграційної політики України

16 листопада у приміщенні Вченої ради ЧНУ ім.. Петра Могили відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Реалізація євроінтеграційної політики України: суспільно-політичний та безпековий аспект».

Захід організовано в межах гранту Міністерства освіти та науки України з наукової роботи молодих учених «Реалізація євроінтеграційної політики України шляхом залучення до цього процесу громадянського суспільства в умовах необхідності зміцнення національної безпеки».

На початку конференції усіх учасників привітала доктор наук з державного управління Юліана Палагнюк . Саме вона є організатором заходу та керівником цього проекту. Також у реалізації грантового проекту участь взяли кандидат політичних наук Аліна Іовчева та викладач факультету екології Діана Крисінська, кандидат політичних наук Анна Соловйова, кандидат політичних наук Тетяна Лушагіна, кандидат педагогічних наук Дмитро Сай та кандидат наук з державного управління Тетяна Скиба.

Юліана Вікторівна зазначила: «Обговорення євроінтеграційних питань є надзвичайно важливим для нашої держави, адже  після підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС, ми все більше цікавимося, яким чином Україна співпрацює з ЄС і яким чином ми можемо залучати європейський досвід у різні сфери нашого життя».

У конференції взяли участь молоді науковці різних спеціальностей: соціології, політології, екології та ін.

K2 K3 K1